Dagmara Kaźmierska w modnym dresie. I to własnego projektu!

7 czerwca 2020
Przez: : K.M.

Dagmara Kaźmierska w modnym dresie. Jak na „Królową życia” przystało, Dagmara po raz kolejny zachwyciła swoją piękną kreacją wszystkich internautów. Musicie ją zobaczyć!

Dagmara Kaźmierska znana jest z programu stacji TTV „Królowe życia”. Show opowiada o grupie osób, w której każdy z nich ma własny sposób na królewskie życie i realizacje własnego planu na sukces. Bohaterowie żyją według własnego scenariusza i na własnych warunkach. Każdy z sezonów programu przyciąga przed telewizory tysiące widzów.

Niedawno cały Internet obiegła wiadomość, że Dagmara postanowiła zostać projektantką mody. Gwiazd już prowadzi swój butik w Kudowie-Zdroju „Viva La Queen” z luksusowymi i drogimi ubraniami oraz dodatkami. Część jej projektów możemy kupić również w butiku internetowym, na jednym z portali społecznościowych. Znajdziemy go pod nazwą „Queen D. by Dagmara”. Widać, że jej projekty bardzo przypadły do gustu fanom, a jej marka z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna.

Celebrytka mimo ogromu pracy jest bardzo aktywna w social mediach. Na Instagramie, gdzie widnieje pod nazwą @queen_of_life_77 możemy podziwiać zdjęcia prezentujące jej bogate i luksusowe życie, a także fotki zza kulis programu „Królowe życia”. Ilość obserwujących ją osób przekroczyła 848 tysięcy! A jesteśmy pewni, że na tym się nie skończy.

Dagmara Kaźmierska w modnym dresie. I to własnego projektu!

W swoim najnowszym projekcie Dagmara postawiła na komplet dresowy z delikatnej welurowej tkaniny. Dres występuje w kolorze śmietankowym z jedwabnymi czarnymi kokardami przy ramieniu oraz przy jednej z kieszeni spodni, to po prostu sport i elegancja w jednym. Ten model posiada również złote logo firmy. Pod zdjęciem Dagmary nie mogło zabraknąć wielu pozytywnych komentarzy. Oto kilka z nich:

„Dresik jest cudowny, sama bym taki chciała 😍💥”

„Cudo ❣️❣️❣️❣️❣️”

„Super dresik 🤩”

„Prawdziwa królowa ❣️😍”

„Ten model jest niesamowity! ❣️ Muszę go mieć. 😍”

A Wam jak podoba się najnowszy projekt Dagmary?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej