Dagmara Szewczyk: [kim jest?, wiek, ring girl, Fame MMA, Instagram]

20 października 2020
Przez: : KS

Dagmara Szewczyk to zawodniczka, która już niebawem zadebiutuje podczas najbliższej gali Fame MMA. Po konferencji wzbudziła wielkie zainteresowanie fanów tego sportu. Okazuje się, że kobieta nie jest anonimową postacią w sieci. Jeśli jesteście ciekawi, co o niej wiadomo, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Dagmara Szewczyk: wiek

Wiele osób zadaje sobie pytanie, w jakim wieku jest piękna blondynka. Udało nam się ustalić, że Dagmara ma 24 lata. Nie da się ukryć, że uroda jest jej dużym atutem. W związku z tym, często bierze udział w sesjach fotograficznych oraz pracuje jako hostessa. Jej wielką pasją jest sport. Pracuje nawet jako trenerka personalna. Czas wolny często spędza na siłowni, co z resztą widać gołym okiem, patrząc na jej nienaganna sylwetkę. Co ciekawe, zdecydowała się również na udział w programie ,,Ninja Warrior’’, gdzie swoim wdziękiem i zdolnościami fizycznymi zrobiła duże wrażenie na telewidzach Polsatu.

Dagmara Szewczyk: ring girl

Dla Dagmary oktagon oraz sporty walki nie są niczym nowym. Bowiem podczas gali organizowanych w Polsce regularnie pojawiała się na nich w roli ring girl. Głównie tam zdobyła tak liczne grono fanów. Myślicie, że znajomość branży od środka pomoże jej przygotować odpowiednią taktykę na swoją przeciwniczkę?

Dagmara Szewczyk: Fame MMA

Gale Fame MMA cieszą się ogromną popularnością. Podczas nich, mierzą się ze sobą osoby znane z sieci oraz polskiego show biznesu. Już 21 listopada odbędzie się kolejna, już  8 edycja tych zawodów. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Marcin Dubiel i Kacper Blonsky. W tym dniu nie zabraknie również starcia kobiet. Dagmara Szewczyk w oktagonie zawalczy z Zusje – Kamilą Smogulecką, znaną między innymi z teledysku Donatana. Mimo, iż będzie to debiut blondynki na wydarzeniu takiego typu, nikt nie skreśla jej szans na wygraną.

Dagmara Szewczyk: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @dagmara_szewczyk. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już ponad 52 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz