Połącz się z nami

Damian Graf: [Dzik, Warsaw Shore, Fame MMA, Instagram]

Opisy gwiazd

Damian Graf: [Dzik, Warsaw Shore, Fame MMA, Instagram]

Damian Graf to bez dwóch zdań jeden z najzabawniejszych uczestników programu ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’. Chłopak może pochwalić się już naprawdę licznym gronem fanów, a jego popularność wciąż rośnie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie zerknijcie do artykułu zamieszczonego poniżej!

Damian Graf: Dzik

Nie da się ukryć, że Damian od samego wejścia do domu uczestników ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’ zrobił pozytywne wrażenie zarówno na ekipowiczach, jak i telewidzach. Bardzo szybko znalazł wspólny język z pozostałymi, a nawet wpadł w oko niektórym paniom z ekipy. Z informacji zwartych w sieci, dowiemy się, że popularny Dzik obchodzi swoje urodziny 15 czerwca. W tym roku skończył 25 lat. Telewidzowie poznali go już wcześniej w programie ,,Ex na plaży’’.

Damian Graf: ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’

Program ,,Warsaw Shore’’ jest bez dwóch zdań znany wszystkim widzom stacji MTV. Powstał on na podstawie amerykańskiego reality show. Dotychczas, fani ,,Ekipy z Warszawy’’ mieli okazję obejrzeć już trzynaście powstałych sezonów. Nie brakuje tam mocnych wrażeń i zabawnych, ale także kontrowersyjnych sytuacji. Mimo, że z pierwotnego składu nie zobaczymy tam już niemalże nikogo, produkcja nie spada w rankingach najchętniej oglądanych programów.

Dzik ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’

Do najbardziej imprezowej ekipy w Polsce, Dzik dołączył w czasie trwanie dziesiątego sezonu. W tym samym czasie, pojawiły się tam trzy inne nowe twarze: Anastasiya, Ewa oraz Don Kasjo. Mimo, że przedostatnią edycję opuścił jeszcze przed końcem nagrywek, wszystko wskazuje na to, że wszystko wróciło do normy.

Damian Graf: Fame MMA

Jeszcze niedawno, wszystko wskazywało na to, że Damian zadebiutuje na ringu podczas jednej z gal Fame MMA. Wszystko dlatego, że podczas konferencji starał się wywołać konflikt z Maciejem Ratajem. Jednakże, do ich starcia ostatecznie nie doszło.

Damian Graf: Instagram

Dzik prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dzik_ws. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 116 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry