Damian Michałowski: [wiek, Dzień Dobry TVN, żona, Instagram]

31 marca 2020
Przez: : KS

Damian Michałowski dołączył do grona gospodarzy uwielbianego przez telewidzów programu Dzień Dobry TVN. Telewizja śniadaniowa to niewątpliwie krok naprzód w jego karierze. Okazuje się, że nie jest to jego pierwsza przygoda z telewizją. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze i życiu prywatnym!

Damian Michałowski: wiek

Prezenter pochodzi z Zielonej Góry. Urodził się 2 września 1988 roku, a więc ma 33 lata. Ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Doskonale odnajduje się zarówno w telewizji, jak i radiu.

Damian Michałowski: kariera

Karierę zaczynał od pracy w stacji radiowej w rodzinnym mieście. Kontynuował się po przeprowadzce do Warszawy. Między innymi pracował w sekcji sportowej Radia TOK FM oraz Radia ZET. W tym drugim prowadził nawet audycje pod tytułem Uważam ZET i Dzień dobry bardzo. Oprócz tego, pojawiał się jako reporter w programach The Voice of Poland, Czar par i Szansa na sukces.

Damian Michałowski: Dzień Dobry TVN

Michałowski zadebiutował w roli prowadzącego program śniadaniowy TVN-u w marcu 2020 roku. Jego oficjalne przedstawienie miało miejsce na ramówce wiosennej odsłony stacji. Jego partnerką jest była Miss Polski Paulina Krupińska-Karpiel. Okazuje się, że był także gospodarzem w programie Wyspa przetrwania oraz prowadził Wielką wylew dla stacji 4fun.tv.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@ojciecredaktor)

Damian Michałowski: żona

Dziennikarz niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Wiadomo jednak, że jest żonaty. Ze swoja partnerką doczekali się dwójki dzieci: syna Henryka i córki Heleny. Razem często podróżują po świecie, co można dostrzec na jego profilach społecznościowych. Oprócz tego, wydaje się, że każda wolną chwilę poświęca waśnie na spędzanie czasu z najbliższymi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony prze (@ojciecredaktor)

Damian Michałowski: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @ojciecredaktor, gdzie na chwilę obecną jego aktywność śledzi ponad 20 tysięcy użytkowników. To właśnie tam znajdziemy urocze zdjęcia z dziećmi, ale także fragmenty pracy. Jeśli chcecie go bliżej poznać, koniecznie tam zajrzyjcie!

Źródło: Instagram Damiana Michałowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz