Połącz się z nami

Damian Stifler Zduńczyk: [Wasaw Shore, Fame MMA]

Opisy gwiazd

Damian Stifler Zduńczyk: [Wasaw Shore, Fame MMA]

Stifler stał się popularny po wejściu do ekipy z programu Warsaw Shore. Nigdy nie ukrywał, że bardzo zależy mu na sławie. Kim jest Damian Zduńczyk i co wiadomo na jego temat?

Stifler: wiek

Damian ma już 31 lat. Trzeba przyznać, że w imprezowym programie odnalazł się idealnie. Szybko zdobył sympatię zarówno innych członków ekipy, jak i telewidzów. Jednakże, niedawno postanowił zmienić swój tryb życia. Bardziej niż na imprezach, skupia się na ćwiczeniach i budowaniu formy. Zdrowo się odżywia, kontroluje wagę, a co ciekawe zrezygnował z picia alkoholu. Bezsprzecznie, ma bardzo dobre serce. Wiele razy organizował zbiórki pieniędzy, które pomogły wielu schroniskom. Sam jest właścicielem aż trzech zaadoptowanych psów. Jego kolejną pasją są tatuaże. Na chwile obecną może pochwalić się wieloma, a jego ciało na bieżąco pokrywają nowe rysunki.

Zobacz także: Co wiemy o Mikołaju Jędruszczaku z Love Island i One Night Squad?

Stifler: Warsaw Shore

Mężczyzna dołączył do ekipowiczów w trzecim sezonie programu. Od tamtej pory, regularnie możemy śledzić jego poczynania przed kamerami. Widzowie widzieli niejednokrotnie, jak pod wpływem alkoholu robi naprawdę dziwne rzeczy. Co ciekawe, w Warsaw Shore poznał dziewczynę, z którą był związany przez pewien okres czasu. Jednakże, on i Anastasiya nie są już parą, a ich drogi rozeszły się na dobre. Co ciekawe, spotkają się w innym programie telewizyjnym One Night Squad, którego premiera odbędzie się już niebawem.

Stifler: Fame MMA

Okazuje się, że Stifler będzie jedną z gwiazd kolejnej gali Fame MMA. Być może, do udziału namówił go Wojtek Gola, jeden z założycieli konfederacji, który również występował w Warsaw Shore. Mimo, że będzie to dla niego pierwsza przygoda na ringu, zapowiada, że da z siebie wszystko. Najprawdopodobniej, jego rywalem będzie raper Merghani.

Stifler: Instagram

Gwiazdor Ekipy z Warszawy prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @stifler16cm. Jego aktywność śledzi aż 526 tysięcy użytkowników. Damian dodaje tam wiele zdjęć i reklamuje produkty różnych firm.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry