Dan Kowalski: [wiek, Love Island 9, partnerka, Instagram]

5 marca 2024
Przez: : W.M.

Już w pierwszym odcinku Love Island do uczestników niespodziewanie dołączył Dan, który zrobił spore wrażenie nie tylko uczestniczkach, ale i uczestnikach. Kim jest Dan Kowalski, co o nim wiadomo i czym zajmuje się na co dzień uczestnik 9 edycji Love Island?

Dan Kowalski: wiek

Dan Kowalski ma 30 lat, a od 11 lat mieszka w Anglii, gdzie pracuje jako przedsiębiorca, prowadząc własny warsztat samochodowy. Nie ukrywa, że chce wrócić do Polski.

Dan Kowalski: partnerka

Dan podobnie jak resztka uczestników Love Island zgłaszając się do reality-show, zadeklarował, że jest singlem. Jak przyznał, od pięciu lat nie był w stałym związku. Jedyne czego mu brakuje w życiu, to partnerka. Nowy uczestnik Wyspy miłości poza tym, że w hiszpańskiej willi chce przeżyć ogromną przygodę, liczy także na to, że odnajdzie w niej swoją drugą połówkę. Dan z Love Island zdradził, jaki ma ideał kobiety. Jego wymarzona dziewczyna to wysoka i wytatuowana blondynka, ale jak twierdzi, brunetki i rudowłose też są w jego typie.

Love Island 9

4 marca na antenie TV4 rozpoczęła się emisja najnowszej 9 edycji Love Island. Wyspa miłości. Już w pierwszym odcinku poznaliśmy grupę singli i singielek, którzy dobrali się w pary.

W kolejnych dniach do willi, gdzie mieszkają Islandersi, dołączać będą kolejni uczestnicy. Jak wiadomo, na Wyspie miłości nie ma miejsca dla singli, dlatego osoby, które podczas przeparowania zostaną bez pary, będą musiały spakować swoje walizki i odpuścić program. Czy na Wyspie miłości po raz kolejny narodzi się uczucie? Przekonamy się, oglądając następne odcinki Love Island. Ostatecznie do finału dostanie się tylko kilka par, a o tym która z nich wygra, zdecydują widzowie. Jest o co walczyć, gdyż dla zwycięzców przewidziana jest nagroda w wysokości 100 tys. złotych.

Dan z Love Island 9: Instagram

Dan prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Konto uczestnika Love Island 9 znaleźć można pod nazwą @ddaniel_kowalski.
Aktualnie jest profil śledzi niespełna 3 tys. internautów, ale wkrótce liczba ta może wzrosnąć.

Daniel Kowalski, fot. Instagram
Daniel Kowalski, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej