„Dance Dance Dance 3”: Stylizacja Małgorzaty Tomaszewskiej! Ten wybór to strzał w dziesiątkę!

26 marca 2021
Przez: : J.J

Małgorzata Tomaszewska to jedna z najlepiej ubranych polskich gwiazd. W jej życiu nigdy nie było wpadek modowych a każda z następnych stylizacji potwierdza jedno – Małgosia wie, co to klasa i styl! Zobaczcie najnowszą kreację, którą zaprezentowała podczas drugiego odcinka programu Dance Dance Dance 3.

https://www.instagram.com/p/CCTUecwBIjE/

Prowadzący DDD

Tuż przed edycją trzeciego sezonu programu DDD na światło dzienne poddano informację, o zmianach w składzie jurorskim. Przypominamy- w pierwszym sezonie miejsce to zajmowali – Ewa Chodakowska, Robert Kupisz i Ida Nowakowska. W drugim Chodakowską zastąpiła Mucha, która robiła wokół swojej osoby niemałe show. Podczas najnowszej z edycji poczynania uczestników oceniają niezmiennie Ida Nowakowska oraz dwóch nowych jurorów – Joanna JędrzejczykAgustin Eugrrola!

Warto również zwrócić uwagę na zmiany w składzie prowadzących. Ku wielkiemu zaskoczeniu, miejsce to objęli Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora.

https://www.instagram.com/p/CK_03Lfhf5R/

Kim jest Małgorzata Tomaszewska?

Małgorzata zadebiutowała na antenie telewizji Sportklub. W latach 2014-2016 była pogodynką telewizji Polsat. W 2015 roku wzięła udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W 2018 roku rozpoczęła swoją współpracę z Telewizją Polską. Na swoim koncie ma prowadzenie wielu programów, a ostatnim z nich jest program Dance Dance Dance.

Widzowie szybko obdarzyli Małgorzatę wielką sympatią. Szczególnie ceni się ją za poczucie humoru oraz charyzmę. Wiele osób zwraca również uwagę na ciekawe stylizacje kobiety. Bezsprzecznie gwiazda Telewizji Polskiej świetnie odnajduje się w świecie mody, a jej kreacje są na to najlepszym przykładem!

Różowa sukienka Tomaszewskiej

Podczas drugiego odcinka Dance Dance Dance Małgorzata Tomaszewska zaprezentowała się w różowej sukience o długości mini. Sukienka ta, zwraca na siebie uwagę poprzez kolor, którym jest żywy róż. Kreacja Małgorzaty ma jeden długi rękaw, a z tylnej części zakończona jest ciekawym przedłużeniem.

Najnowsza stylizacja Małgorzaty Tomaszewskiej bardzo przypadła do gustu internautom o czym świadczą liczne komentarze na jej profilu w mediach społecznościowych:

“Piękna stylizacja 😍”

“@malgorzata__tomaszewska OMG ale HOT💫”

“@malgorzata__tomaszewska przepięknie wyglądasz. Jesteś NAJLEPSZA 🥰🥰😍😍😘😘💋💋”

https://www.instagram.com/p/CM5NyoGhdKJ/

A Wam, podoba się różowa sukienka Małgosi?

Źródło: Instagram malgorzata__tomaszewska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej