Połącz się z nami

„Dance Dance Dance 3”: Uczestnik nieźle dowalił jurorom! Jego słowa zniesmaczyły Idę i zabolały Egurrolę!

uczestnik Dance dance dance 3 dowalił jurorom

Rozrywka

„Dance Dance Dance 3”: Uczestnik nieźle dowalił jurorom! Jego słowa zniesmaczyły Idę i zabolały Egurrolę!

Trzecia edycja słynnego tanecznego show rozpoczęła się w wielkim przytupem. Już w pierwszym odcinku nowy juror, Agustin Egurrola nie „cackał się” z uczestnikami. Tym razem to jeden z tancerzy nie przebierał w słowach. Paweł Cieślak dowalił jurorom „Dance…”, a jego mocne słowa bardzo zniesmaczyły Idę!

Krytyczne oceny w Dance Dance Dance 3

Ruszyła trzecia edycja jednego z najpopularniejszych ostatnio w naszym kraju tanecznych show. W nowym sezonie, produkcja postawiła na niemałe zmiany. Nie dość, że wymienieni zostali dotychczasowi gospodarze show, a na ich miejsce zatrudniono Małgorzatą Tomaszewską ora Aleksandra Sikorę, to również współpracę z TVP zakończyli jurorzy poprzedniej edycji: Anna Mucha i Robert Kupisz. Na fotelach jurorskich w zastępstwie zasiedli: Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola. Do tanecznego pojedynku przystąpiło sześć par: Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Paweł Cieślak i Olga Łasak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy oraz Damian Kordas i Ola Nowak.

Zobacz także: Poznajcie uczestników trzeciej edycji „Dance dance dance”

Już od pierwszego odcinka nie zabrakło emocji i kontrowersji, Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie widzowie byli świadkami wielu konfliktowych scen pomiędzy uczestnikami i jurorami. Szczególnie ostry język Ani Muchy dawał się we znaki bohaterom tanecznego show TVP.

Zobacz także: Roksana Węgiel popłakała się po krytyce Egurroli

Jak się okazuje nowy juror, Agustin Egurrola, poszedł w ślady swojej poprzedniczki i również nie „cacka się” z uczestnikami. Już w pierwszym odcinku jego słowa bardzo zabolały Roksanę Węgiel, która nie kryła łez po ocenie swojego solowego występu.

Paweł Cieślak dowalił jurorom Dance Dance dance 3

Jak się okazuje krytyczne słowa jurorów również zabolały innego uczestnika, Pawła Cieślaka, który dosadnie powiedział sędziom, co sądzi o ich ocenach. Po świetnie wykonanej solówce, Egurrola poprosił Pawła o powtórzenie jednej z figur, która wykonał podczas występu. Ten jednak odmówił:

„Tańczyłem dla siebie. Nie dla ciebie, nie dla ciebie, nie dla ciebie. Nie chciałem siebie zawieść. I takie najbardziej są we mnie teraz emocje, że robiłem to dla siebie, więc nie będę nic powtarzał… dla Was”

„Trochę to boli, ale ok” – powiedział zszokowany Agustin.

Wypowiedź wyraźnie zaskoczyła rówież Idę Nowakowską, która nie kryła rozczarowania słowami uczestnika:

„Trochę to dziwne tyle ci powiem, bo tańczy się na scenie dla kogoś, nie tylko dla siebie”

Cieślak w mocnych słowach wytłumaczył, skąd u niego takie zachowanie:

„Dzisiaj się już serduszko wylało na ten parkiet i trochę zostało zdeptane w moim mniemaniu. Szukałem szczęścia w tym wszystkim i tym szczęściem było to, żeby to zrobić dla siebie. Poprzednio tańczyłem dla was i to się nie udało…”

Jak zakończyła się ta mało przyjemna wymiana zdań? O tym przekonamy się już w piątek o 20:35 w TVP 2.

Będziecie oglądać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry