Połącz się z nami

„Dance Dance Dance”: Ida Nowakowska pojawi się na finale? Znamy szczegóły!

finał Dance Dance Dance

Rozrywka

„Dance Dance Dance”: Ida Nowakowska pojawi się na finale? Znamy szczegóły!

Wielkimi krokami zbliża się finał Dance Dance Dance. Fani produkcji zastanawiają się, czy świeżo upieczona mama – Ida Nowakowska pojawi się w programie. Znamy szczegóły!

Kariera Idy

Ida Nowakowska to obecnie jedna z największych gwiazd polskiego show biznesu. Gwiazda zyskała popularność dzięki programowi Pytanie na śniadanie, który prowadzi w duecie z Tomaszem Wolnym. Trzeba przyznać, że oboje zachwycili i widzów i szybko zyskali ich sympatię. Ponadto Idę możemy oglądać również w tanecznym show Dance Dance Dance, którego finał odbędzie się już 15 maja.

Warto dodać, że Ida na dniach powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – uroczego synka. Gratulacjom i życzeniom nie ma końca, a w sieci pojawiły się wzruszające kadry ze szpitala.

Zobacz także: Ida zdradziła szczegóły porodu

Finał Dance Dance Dance

Przed nami finał tanecznego programu. Już 15 maja widzowie dowiedzą się, kto zwyciężył show. Fani DDD nie kryją ciekawości związanej z obecnością Idy Nowakowskiej. Warto zauważyć, że gwiazda niemalże do samego porodu była aktywna zawodowo. Co więcej, na porodówkę pojechała zaraz po nagraniach do Pytanie na śniadanie. W jednym z wywiadów Ida zdradziła, że nawet po narodzinach synka planuje wciąż pracować. Jak dowiadujemy się z Pudelka, producenci mają zorganizować odpowiednie warunki, aby Ida mogła być w pracy razem z maleństwem. A co z finałem DDD?

Zobacz także: Kto zatańczy w finale

Jak informuje Pudelek, odcinek finałowy nagrano już wcześniej, natomiast wyniki będą emitowane na żywo. Jeżeli chodzi o udział Idy w finale, informator serwisu zdradził:

„to tylko jej decyzja i nikt na nią nie naciska”

Wszystko jest w rękach Idy”

Ponadto dowiadujemy się, że Agustin Egurrola także będzie obecny w finale. Warto przypomnieć, że choreograf przebywa obecnie w Rotterdamie z Rafałem Brzozowskim.

Planujecie oglądać finał DDD? Myślicie, że Ida Nowakowska rzeczywiście pojawi się w ostatnim odcinku?

źródło: Instagram Dancedancedancetvp, Idavictoria, Pudelek.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry