„Dance, dance, dance”- relacja z pierwszego odcinka! Jak poszło uczestnikom i jak w roli jurorki sprawdziła się Ewa Chodakowska?

3 marca 2019
Przez: : M.S.

Za nami pierwszy odcinek tanecznego show DDD. Zobaczyliśmy występy sześciu duetów oraz sześć solowych popisów. Jak poradziły sobie gwiazdy w nowych tanecznych rolach i jak w roli jurorki sprawdziła się Ewa Chodakowska?


Pierwszy odcinek DDD -relacja

Program rozpoczął się od prezentacji uczestników przy utworze „Happy” Pharella Williamsa oraz przedstawienia składu jurorskiego.

Zobacz także: Wszyscy uczestnicy 1. edycji Dance dance dance

Jako pierwsi na scenie pojawili się Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak. Zatańczyli choreografię do utworu Bruno Marsa „Uptown Funk”. Marcelina pochwalona została za talent do tańca, jednak parze brakowało synchronizacji. Na 30 możliwych punktów jury przyznało w sumie 23 punkty.

Kolejna para Monika Mazur i Dariusz Wieteska zaprezentowali taniec z filmu „Dirty Dancing” do piosenki „The time of my life”. Jury zarzuciło Monice brak pewności siebie. Ostatecznie duet otrzymał 19,5 punktów.

Patricia Kazadi wraz z siostrą Victorią odtworzyły choreografię do utworu Destiny’s Child „Survivor”. Podczas występu widzowie mogli zachwycać się komputerowo wykonaną scenografią. Patricia podziękowała siostrze za wsparcie i wyznała, że ma teraz w ciężką sytuację, gdyż jest w trakcie rozstania z partnerem. Siostry Kazadi zostały ocenione na 26 punktów.


Następnym duetem, który pojawił się na scenie byli Katarzyna Dziurska i jej narzeczony Emil Gankowski. Zatańczyli do utworu „Footloose” z filmu „Singer”. Ciekawostką jest to, że Emilowi podczas próby generalnej pękły spodnie, a on nie zrezygnował z dalszego tańca. Para otrzymała 22,5 punktów.

Taniec z teledysku „Party Rock Anthem” LMFAO ft. MC Hammer zatańczyły Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio. Bez wątpienia, jeśli chodzi o umiejętności taneczne, w tym duecie prym wiodła Klaudia. Jury ten występ oceniło na 22 punkty.

Jako ostatni wystąpili Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Para zmierzyła się z choreografią z teledysku „What about us” Pink. Ich taniec był niezwykle wzruszający. Zostali najwyżej ze wszystkich duetów ocenieni, bo aż na 27,5 punktów. Warto wspomnieć, że duet jako pierwszy otrzymał pierwszą 10 w programie przyznana od Ewy Chodakowskiej.

Druga część 1. odcinka Dance dance dance


W drugiej części programu mogliśmy zobaczyć występy solo. Na scenie pojawili się reprezentanci duetów.

Jako pierwsza wystąpiła Klaudia Halejcio w układzie tanecznym z klipu „Focus” Ariany Grande. Ocena jury to 28,5 punktów. W sumie jej duet zdobył 50,5 punktów.


Rafał Maślak zatańczył do MC Hammer „U Can’t Touch This”. Zdobył 19,5 punktów. W sumie duet otrzymał 42,5 punktów.

Kasia Dziurska odtworzyła chorografię do utworu Marilyn Monroe „Diamomds are a girl’s best friend”. Zdobyła 26,5 punktów.

Darek Wieteska zatańczył do „Despacito”. Otrzymał 22,5 punktów. W sumie para zdobyła 49 punktów.

Wiktoria Gąsiewska, tańcząc do utworu Madonny „Vogue”, zdobyła 26 punktów. W sumie duet otrzymał 53,5 punktów i tym samym zostali faworytami po pierwszym odcinku.

Na końcu zobaczyliśmy Patricię Kazadi, która zatańczyła do choreografii z klipu „Umbrella” Rihanny. Otrzymała 26 punktów. Wraz z siostra razem zdobyły 52 punktów.

Dużym zaskoczeniem była Ewa Chodakowska w roli jurorki. Trzeba przyznać, że nieźle sobie poradziła. Co prawda, trenerka nie wypowiadała się pod kątem technicznym tańca, ale doceniała ciężką pracę uczestników i emocje, jakie wywoływali.

https://www.instagram.com/p/BuhGO2en1XL/


Kto oglądał? I jak wrażenia po pierwszym odcinku?

Źródło: Instagram DDD

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej