Połącz się z nami

Daniel Majewski nowym członkiem Fame MMA! Z kim stoczy walkę?

Daniel Majewski

Rozrywka

Daniel Majewski nowym członkiem Fame MMA! Z kim stoczy walkę?

Szokujące wiadomości prosto z 12. edycji Fame MMA. Tuż po walce Mateusza Janusza i Kacpra Błońskiego poinformowano o nowym członku federacji Fame MMA. Okazał się nim być Daniel Majewski – mąż Deynn.

View this post on Instagram

A post shared by Wojtek Gola (@wojtekgola)

Fame MMA

Fame MMA to wyjątkowe wydarzenie sportowe, w którym udział biorą jedne z największych polskich gwiazd. Swoje umiejętności w sztukach walki prezentują na oczach milionów Polaków i trzeba przyznać, że emocje są nie do opisania. Gala doczekała się 12. edycji, a federacja w dalszym ciągu stale się rozwija i sukcesywnie powiększa grono swoich uczestników.

Zobacz także: Wyniki Fame MMA 12

Daniel Majewski w Fame MMA

Za nami niezwykle emocjonująca, 12. edycja Fame MMA, podczas której widzowie nie mogli narzekać na nudę. Oprócz niezwykle widowiskowych walk, włodarze poinformowali o nowym członku federacji. Okazał się nim Daniel Majewski – influencer, vloger, youtuber, który próbuje swoich sił w muzyce. Prywatnie związany jest z jedną z najpopularniejszych blogerek w naszym kraju – Maritą Deynn Surmą-Majewską.

View this post on Instagram

A post shared by Daniel Majewski (@iammajewski)

Podczas ogłoszenia wkroczenia w szeregi członków federacji, Daniel przyznał się, że obecnie przeżywa gorszy okres w życiu, nie mniej jednak zapewnił ogromne show oraz wyznał miłość swojej żonie. Wyzwał do walki Parisa Platynova.

Trzymamy kciuki!

źródło: Daniela Majewskiego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry