Połącz się z nami

Daniel Martyniuk ma nowy obiekt westchnień! Kim jest tajemnicza Hiszpanka?

Daniel Martyniuk ma nowy

Z życia gwiazd

Daniel Martyniuk ma nowy obiekt westchnień! Kim jest tajemnicza Hiszpanka?

Daniel Martyniuk ma nowy obiekt westchnień! Syn Zenona jest tuż po rozwodzie i szybko znalazł sobie nową kobietę. Co więcej, planuje za nią wyjechać z Polski!

Daniel Martyniuk jest synem króla disco polo i nie daje o sobie zapomnieć ani na moment. Niestety jego sława w dużej mierze wynika z kolejnych skandali i afer. Nie tak dawno byliśmy świadkami, jak krytykował twórczość Kamila Bednarka, apelował o likwidację polskiego rządu oraz negatywnie ocenił hotel, w którym nigdy nie był. Ponadto Daniel był wielokrotnie karany za łamanie nakazu kwarantanny oraz nieprzestrzeganie zasad związanych z pandemią koronawirusa. Reasumując: otrzymał 10 tys. zł kary oraz 8 mandatów po 500 zł. Ponadto w 2018 roku otrzymał sądowny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na trzy lata za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

View this post on Instagram

#jurata #amber Zaślubiny z morzem 😉

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on

W ostatnich tygodniach głośno było również o rozwodzie syna króla disco polo. Daniel 2 lata temu poślubił młodszą od siebie o 10 lat Ewelinę, z którą ma córeczkę. Zaledwie 3 miesiące po zaślubinach pojawiły się pierwsze problemy. Do mediów trafiła informacja, że Daniel rzekomo nie chciał wpuścić do domu swojej żony. Twierdził, że „wrobiła go w dziecko”. Ostatecznie w ostatnich tygodniach odbyła się sprawa rozwodowa.

Zobacz także: Daniel Martyniuk już po rozwodzie. Sąd orzekł alimenty na byłą żonę i córkę!

Daniel Martyniuk ma nowy obiekt westchnień!

Daniel wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem zainteresowanie mediów wzbudziła jego nowa sympatia. Jak mówi sam Martyniuk, nie traci wiary w prawdziwą miłość. Jakiś czas temu poznał piękną Hiszpankę, z którą wiąże nadzieje na szczerą relację.

„Mam teraz piękną Hiszpaneczkę, którą poznałem jakiś czas temu, niedawno odnowiliśmy kontakt i już nie mogę doczekać się spotkania z nią” – wyznał.

Daniel ma ogromną nadzieję, że spotkał na swojej drodze kobietę, która pokocha go takim jaki jest, nie zważając uwagi na pieniądze, którymi dysponuje jego ojciec. Ponadto wspomniał, iż pragnie mieć dziecko, wychować je i patrzeć jak dorasta. Czyżby zapomniał o własnej córce?

„Marzę o normalnej rodzinie. Chciałbym mieć dzieci, które mógłbym wychowywać, patrzeć jak dorastają, bawić się z nimi i cieszyć. Może niedługo los znów się do mnie uśmiechnie” – powiedział Daniel.

Na koniec Daniel wyznał, że po zakończeniu i uregulowaniu wszystkich sądowych spraw planuje wyjechać do Hiszpanii, do swojej wybranki.

Myślicie, że tym razem związek Daniela przetrwa?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry