Połącz się z nami

Danuta Martyniuk dumnie pozuje w naturalnym futrze – pod zdjęciem burza!

Danuta Martyniuk dumnie pozuje

Moda i uroda

Danuta Martyniuk dumnie pozuje w naturalnym futrze – pod zdjęciem burza!

Danuta Martyniuk dumnie pozuje w naturalnym futrze od Gabriela z programu „Królowe życia”. Luksusowy płaszcz ze „starannie wyselekcjonowanych lisów” sprawił, że internauci nie szczędzili krytyki. Pod postem rozpętała się istna burza!

O perypetiach rodziny Martyniuków jest głośno od wielu miesięcy. Największe skandale zwykle związane są z Danielem – synem króla disco polo. Tym razem afera rozpętała się wokół… Danuty. Internauci nie mieli litości!

Zobacz także: Danuta Martyniuk ujawniła wiadomości z byłą żoną syna – będziecie w szoku!

Danuta Martyniuk dumnie pozuje w naturalnym futrze – internauci nie mają litości!

Żona słynnego Zenka wielokrotnie zaskakiwała swoimi odważnymi i przeważnie drogimi stylizacjami. Tym razem zdecydowała się na kolejny zakup. W doborze luksusowego okrycia pomógł jej znany z programu „Królowe życia” Gabriel Seweryn. Warto wspomnieć, że projektant niedawno gościł w swoim atelier Daniela Martyniuka, a w piątek odwiedziła go sama Danuta. Zdecydowała się zakup naturalnego futra ze „starannie wyselekcjonowanych lisów”, zdobionego 5 tys. ręcznie nabijanych ćwieków. Na Instagramie Gabriela pojawiło się zdjęcie, na którym Danuta Martyniuk dumnie pozuje w futrze. W opisie czytamy:

„Dwa tygodnie ciężkiej pracy 💪 Starannie wyselekcjonowane lisy , ponad 5 tyś ćwieków . Wszystkie ręcznie nabijanych . 🔥🔥🔥 Najpiękniejsze podziękowano za prace to błysk w oko osoby której dedykowane jest to dzieło ❤️ Danusi cieszę się razem Tobą ❤️❤️❤️ PS spodziewam się burzy.”

Tak jak przewidział Gabriel, w komentarzach zawrzało. Internauci nie szczędzili krytyki, padły mocne słowa! Pod zdjęciem czytamy:

„Futra z psów też są w planach?!! Salonowa dama danusia BABCIA ROKU…. Kto następny Bayer Full? O zgrozo…”

„macie krew niewinnych zwierząt na rękach”

„W czasie zarazy chwalić się futrem z biednych lisów… To szczyt bezmyślności, bezguścia i braku serca. Ile maseczek jednorazowych można by kupić dla domów pomocy społecznej. Ale prostactwo i wiocha nie zna empatii i współczucia dla potrzebujących. Myślałam że niżej już upaść nie można, Pani Danuto.”

To tylko niektóre z naprawdę mocnych komentarzy, które można przeczytać pod zdjęciem dumnie pozującej Danuty Martyniuk.

Co o tym myślicie? Podzielacie zdanie internautów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry