Danzel: [wiek, kariera, piosenki, Instagram]

Słowa kluczowe:
danzelInstagramkarieramuzyka
24 grudnia 2021
Przez: : KS

Danzel to autor hitu Pump It Up, przy którym do tej pory bawią się fani muzyki dance. Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat wygląd artysty uległ dużej zmianie. Wielu jego fanów zastanawia się, jak teraz wygląda. Oprócz tego, sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze i życiu prywatnym!

Danzel: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że prawdziwe imię i nazwisko artysty to Johan Waem. Wiadomo również, że pochodzi z Belgii, a dokładnie Beveren. Urodził się 9 listopada 1976 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 45 lat.

Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat, podczas których działa w branży muzycznej przeszedł dużą metamorfozę. Tego, jak aktualnie wygląda artysta, bardzo ciekawi są fani, którzy znają jego twórczość od lat.

Danzel kariera
Informacje o Danzelu

Zobacz także: Co wiemy o wokaliście Kubie Szmajkowskim?

Danzel: kariera

Okazuje się, że belgijski piosenkarz swoje początki muzyczne odnotował w zespole. Mianowicie, był tam nie tylko wokalistą, ale także basistą. Co ciekawe, swoich sił próbował również w jednej z edycji programu Idol.

Pierwszy singiel muzyka pojawił się w tym samym roku, a więc w branży muzycznej zadebiutował w 2003 roku. Jednakże, największą rozpoznawalność zdobył utworem Pump It Up. Utwór szybko stał się hitem, także w Polsce. Nie potrzebował dużo czasu, aby uplasować się na szczycie list przebojów.

Belgijski artysta starał się nawet o reprezentowanie Polski podczas jednej z edycji przesłuchań do konkursu Eurowizji. Jednakże, ostatecznie w eliminacjach zajął dziewiąte miejsce. Na pytanie dlaczego akurat Polska, odpowiedział, że to państwo, które może pochwalić się jedną z najlepszych widowni na świecie.

Artysta do tej pory pojawia się na scenie, także w Polsce. Niektóre z jego występów podczas okolicznościowych koncertów, czy festiwali są nawet transmitowane w telewizji.

Danzel: Instagram

Profil Danzela na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @danzel_official. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 24 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej