Połącz się z nami

Darek Wardziak: [kim jest?, Darek Stolarz, Totalne remonty Szelągowskiej, Instagram]

Opisy gwiazd

Darek Wardziak: [kim jest?, Darek Stolarz, Totalne remonty Szelągowskiej, Instagram]

Darek Wardziak cieszy się dużą sympatią ze strony telewidzów. Na szklanym ekranie udało mu się zaistnieć dzięki występom w programie Doroty Szelągowskiej o tematyce remontowej. Wiele osób interesuje się, co wiadomo o zabawnym stolarzu z telewizji. Jeśli należycie do grona tych widzów i chcecie dowiedzieć się o nim więcej, koniecznie powinniście przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

Darek Wardziak: kim jest?

W sieci możemy znaleźć informacje, że Wardziak sam przedstawia się jako stolarza i projektanta mebli z wieloletnim doświadczeniem i zaangażowaniem, którego nigdy nie można mu odmówić. W swoich pracach stara się łączyć klasę i funkcjonalne rozwiązania. Wielką satysfakcję czerpie z inspirowania innych swoją pracą. Zachęca także, do samodzielnego tworzenia wymarzonych projektów, ponieważ jego zdaniem daje to największą satysfakcję.

Darek Wardziak: ,,Totalne remonty Szelągowskiej’’

Jak już wiadomo, dużą popularność przyniosły mu projekty, które realizuje w programach telewizyjnych. Do tej pory widzowie mieli okazję zobaczyć go już między innymi w ,,Dorota was urządzi’’, ,,Domowe rewolucje’’ oraz ,,Metamorfozy Doroty Szelągowskiej’’. Oprócz tego, prowadzi także własny program ,,Darek solo’’. Aktualnie należy do ekipy ,,Totalne remonty Szelągowskiej’’, gdzie odpowiedzialny jest zwłaszcza za tworzenie drewnianych mebli na wymiar. Długoletnia znajomość jego i prowadzącej na pewno wielokrotnie ułatwiła im wspólną pracę.

Darek Stolarz

Jego pseudonim Darek Stolarz w dużej mierze wiąże się z zawodem, który wykonuje od lat. Mimo, że na temat jego życia prywatnego wiadomo niewiele, w sieci można dotrzeć do kilku szczegółów. Darek Wardziak został ambasadorem kampanii ,,Dom z klimatem’’, która informuje o programach wsparcia dla ekologicznych technologii oraz stawiania na naturalne surowce podczas budowy. Wiadomo również, że jego małżonką jest Katarzyna, która wystąpiła w jednym z odcinków jego programu.

Darek Wardziak: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @darek_stolarz_. Co ciekawe, na chwile obecną, jego aktywność śledzi tam już ponad 101 tysięcy użytkowników.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry