Daria Dędek: [wiek, Love Island 9, partner, Instagram]

6 marca 2024
Przez: : W.M.

Daria Dędek to uczestniczka najnowszej edycji programu Love Island. Wyspa Miłości. Jeżeli jesteście ciekawi, kim jest, ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień, oto najciekawsze informacje o Darii z 9. sezonu Love Island.

Daria Dędek: Wiek

Daria Dędek jest kolejną singielką, która dołączyła do uczestników nowej, 9. edycji Love Island. Nowa uczestniczka ma 26 lat i pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego. Na co dzień zajmuje się promocją produktów w mediach społecznościowych. Jest ambitna i w przyszłości planuje założyć własną markę modową.

Daria z Love Island wyróżnia się ciekawą urodą i jak sama zdradziła, ma hiszpańskie korzenie. Charakteryzuje ją ognisty temperament. Jej życie rodzinne przypomina scenariusz “Mody na sukces”.

Love Island 9

W nowej edycji Love Island, obok Darii, znajdziemy także inne atrakcyjne singielki i singli, którzy pragną przeżyć życiową przygodę i znaleźć miłość swojego życia.

Emisja 9. sezonu tego randkowego reality-show rozpoczęła się 4 marca. Program można oglądać na antenie TV4 od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:00. Uczestników wspiera w roli prowadzącej Karolina Gilon.

W Love Island zwycięży para, która zdaniem widzów ma największe szanse na zbudowanie trwałego związku także poza programem. Stawka jest wysoka, gdyż w randkowym reality-show można wygrać aż 100 tys. złotych.

Daria z Love Island 9: Partner

Daria przyznała, że jest singielką od pięciu lat. Uważa, że mogłaby “prowadzić wykłady na temat bycia singlem”. Ma za sobą spore doświadczenia z poprzednich związków, dlatego dokładnie wie, jakiego partnera szuka. Ideałem dla niej jest odpowiedzialny i zaradny mężczyzna, najlepiej brunet. Daria uważa się za silną osobowość, która zawsze radzi sobie samodzielnie. Jest zdeterminowana, by walczyć o to, co uważa za swoje.

Czy Daria znajdzie swoją drugą połówkę w programie? Dowiemy się, śledząc kolejne odcinki Love Island.

Daria z Love Island 9: Instagram

Oczywiście, podobnie jak inni uczestnicy Love Island, Daria aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie pod nickiem @darkaade. Obecnie jej konto śledzi ponad 51 tys. obserwatorów, a liczba ta może wzrosnąć po udziale w programie.

Daria Dędek, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej