Połącz się z nami

Daria i Aleksandra z Mam Talent. Co o nich wiadomo?

Opisy gwiazd

Daria i Aleksandra z Mam Talent. Co o nich wiadomo?

Niewątpliwie, program Mam Talent to idealne miejsce do zaprezentowania swoim umiejętności. Spotykają się tam przedstawiciele wielu dziedzin. Między innymi, na udział tam decydują się wokaliści, tancerze i akrobaci. Tę ostatnią grupę reprezentowały niedawno dwie bardzo utalentowane kobiety. Daria i Aleksandra podbiły serca jurorów, widowni oraz wielu telewidzów. Sprawdźmy, co wiadomo na ich temat!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Mam Talent! TVN (@mamtalent_tvn)

Daria i Aleksandra Mam Talent

Daria Lasota i Aleksandra Dąbrowska, podczas castingu zaprezentowały występ akrobatyczny, który wprawił w osłupienie wszystkich zebranych. Ich duet nazywa się Aerial Art. Oprócz wielkich umiejętności, wyróżniały się także bardzo intrygującymi strojami. Mianowicie, pojawiły się w obcisłych, czarno-białych kombinezonach, w których widać im było jedynie oczy. Bezsprzecznie, dodało to uroku ich występowi i zasłużenie przeszły do kolejnego etapu programu.

Daria Lasota: Mam Talent

Pierwsza z pań, ma 21 lat i pochodzi z Wrocławia. Studiuje fizjoterapię i jest założycielką, a także trenerem sekcji akrobatyki powietrznej w jednym z wrocławskich klubów sportowych. Co ciekawe, w przesłuchaniach do Mam Talent brała udział już dwa razy. Po raz pierwszy jako cześć grupy taneczno-akrobatycznej, a następnie solo. Jednakże, to w duecie ze swoją partnerką sceniczną wypadła najlepiej. Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @daria.lasota. Tam znajdziemy wiele spektakularnych zdjęć, na których wykorzystuje swoje umiejętności.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Aleksandra Dąbrowska: Mam Talent

Druga z kobiet tworzących zespół Aerial Art jest trochę starsza od swojej wspólniczki. Mianowicie, ma 26 lat. Pochodzi z Legnicy i studiuje turystykę i rekreację. Oprócz tego, jest instruktorką pole dance. Rok temu zdecydowała się na udział w zajęciach, które prowadziła właśnie Daria. Od tego momentu tworzą zespół. Ich marzeniem jest tworzenie choreografii na sprzętach cyrkowych, które rzadko wykonuje się w duecie.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Myślicie, że uda im się pokonać konkurencję i wygrać Mam Talent? O tym, przekonamy się już wkrótce!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry