Połącz się z nami

Daria Szwaba: [wiek, Miss Polonia, żużel, Instagram]

Opisy gwiazd

Daria Szwaba: [wiek, Miss Polonia, żużel, Instagram]

Daria Szwaba to jedna z kandydatek do tytułu Miss Polonia, która ma wielkie szanse na zdobycie korony najpiękniejszej kobiety w Polsce. Niewątpliwie, wszyscy fani tego konkursu chcieliby poznać bliżej jego uczestniczki. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o Darii, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Daria Szwaba: wiek

Z oficjalnej strony internetowej konkursu Miss Polonia dowiadujemy się, że Daria należy do grupy najmłodszych kandydatek. Mianowicie, ma dopiero 20 lat. Okazuje się, że na co dzień mieszka w Gdańsku. Ważną rolę w jej życiu odgrywa sport. Jest studentka Akademii Wychowania Fizycznego. Oprócz tego, pracuje jako trener personalny. Jednakże, w jednym z wywiadów zamieszczonych w sieci przyznała, że w przyszłości chciałaby pracować z dziećmi. Swoich sił próbowała również w konkursach bikini fitness.

Daria Szwaba: żużel

Zdaniem wielu kibiców żużla, Daria jest jedną z najpiękniejszych prowadzących, które możemy zobaczyć podczas zawodów. Co ciekawe, przypuszcza, że miłość do tej dyscyplina zrodziła się u niej jeszcze podczas ciąży jej mamy. Wszystko dlatego, że w tym czasie rodzice często uczęszczali na tor. Następnie, już sama towarzyszyła tacie podczas zawodów. W wieku 18 lat poszła na casting i udało jej się zostać prowadzącą, co było jej marzeniem od dzieciństwa. Jest jedną z twarzy Wybrzeża Gdańsk. Ta funkcja umożliwia jej poznanie świata żużlowego od strony zawodników i organizatorów oraz uczy pracy w zespole.

Daria Szwaba: Miss Polonia

Daria zakwalifikowała się do finałowego grona kandydatek do zdobycia tytułu Miss Polonia. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród w kategorii miss w Polsce. Co ciekawe, konkurs ten jest jednym z najstarszych na świcie.

Daria Szwaba: chłopak

Okazuje się, że kandydatka do zdobycia tytułu najpiękniejszej Polki znalazła już swoją drugą połówkę. Miejsce w jej sercu zajął początkujący muzyk Mały Popson. Wspólne zdjęcia chętnie zamieszczają na swoim mediach społecznościowych w sieci.

Daria Szwaba: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @daria_szwaba. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry