Daria Zawiałow i Rubens naprawdę się rozstali? Jest komentarz

Słowa kluczowe:
daria zawiałowrubens
26 lutego 2024
Przez: : W.M.

O tym, że Daria Zawiałow i Rubens prawdopodobnie się rozstali, media donosiły już od wielu miesięcy. Teraz muzyk opublikował w sieci post, w którym rozwiał wszelkie wątpliwości. To już koniec związku Zawiałow i Rubensa?

W połowie 2022 roku media zelektryzowała wiadomość o tym, że Daria Zawiałow spotyka się z innym znanym artystą, którym jest Rubens. Przypominamy, że wcześniej znana z wielu hitów piosenkarka, związana była z Tomaszem Kaczmarkiem, z którym była nawet po ślubie. Jak już wiadomo, ich małżeństwo nie przetrwało i Daria próbowała ułożyć sobie życie u boku innego mężczyzny. Co ciekawe, Zawiałow i Rubens znali się już wcześniej i wielokrotnie ze sobą współpracowali.

Gdy Zawiałow ogłosiła, że jest singielką, a po czasie przyznała, że zaczęła spotykać się z Rubensem, wiele osób z zaciekawieniem śledziło ich losy.

Niespodziewanie po pewnym czasie z ich profili zniknęły wspólnie zdjęcia, a fani momentalnie zaczęli podejrzewać, że para przeżywa kryzys, a być może nawet i się rozstała.

Zarówno Zawiałow, jak i Rubik nie komentowali publicznie swojego rzekomego rozstania, aż do teraz. Na profilu muzyka pojawił się wpis, który wszystko wyjaśnił.

Daria Zawiałow i Rubens się rozstali?

Wszystko wskazuje jednak na to, że związek Darii Zawiałow i Piotra Rubika “Rubensa” przeszedł już do historii.

Przez ostatnie miesiące muzycy nie wypowiadali się publicznie odnośnie statusu swojego związku. Dopiero ostatni post, który zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych Rubens, rozwiał wszelki wątpliwości. Jak oznajmił, jest “singlem”, co jasno może wskazywać, że jego związek z Darią Zawiałow, rozpadł się.

“W mojej erze szczęśliwego singla. W mojej erze zawsze dumnego taty. W mojej erze drugiej płyty.”- napisał Rubens

Zaskoczeni?

Daria Zawiałow, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej