Antek Królikowski pozwany przez Dariusza Opozdę! “obawiałem się o swoje życie i zdrowie”

13 stycznia 2022
Przez: : J.J

Wciąż nie milkną echa dotyczące strzelaniny w domu rodzinnym Joanny Opozdy. Dariusz Opozda, współwłaściciel mieszkania, w którym odbyła się strzelanina zapowiedział, że pozwał Antka Królikowskiego, który wtargnął do jego mieszkania. Zobaczcie więcej informacji na ten temat.

Strzelanina w domu Joanny Opozdy

8 stycznia media obiegła przerażająca wiadomość dotycząca rodzinnego konfliktu Joanny Opozdy. W rodzinnym domu aktorki w Busku-Zdroju doszło do strzelaniny, która na szczęście nie skończyła się tragicznie. Ojciec Joanny, który wrócił do Polski z egzotycznego Madagaskaru postanowił wyrzucić ze wspólnego mieszkania Małgorzatę – swoją żonę i matkę dzieci. Kiedy kobieta pojawiła się pod wspólnym mieszkaniem, by zabrać stamtąd swoje prywatne rzecz doszło do gróźb i strzelaniny, która następnie zostały zrelacjonowane w sieci.

Małgorzacie Opoździe towarzyszyła młodsza córka oraz Antek Królikowski. To właśnie aktor zamieścił na swoim Instagramie nagrania, z których mogliśmy dowiedzieć się jak dokładnie wyglądały tamte wydarzenia.

Tuż po tym traumatycznym zajściu Joanna Opozda opublikowała w sieci oświadczenie, w którym apelowała do ojca.

Zobacz także: Joanna Opozda zwróciła się do ojca. Stan jej zdrowia uległ znacznemu pogorszeniu

Opozda strzelał do Królikowskiego
Królikowski o Dariuszu Opoździe

Zobacz także: Wszystko na temat Dariusza Opozdy

Dariusz Opozda pozwał Antka Królikowskiego

Dariusz Opozda utrzymuje w swoich wypowiedziach w mediach społecznościowych, że to on jest pokrzywdzony w całej tej sytuacji. Mężczyzna zdecydował się opublikować oświadczenie, w którym przyznał, że pozew przeciwko m.in. Antku Królikowskim został już złożony:

“Dziś został złożony wniosek o pociągnięcie do odpowiedzialności karnej Antoniego Królikowskiego oraz innych dotychczas nieustalonych osób, które ww. przybrał sobie celem wtargnięcia do mojej nieruchomości. Pan Królikowski pomawia mnie za pomocą środków masowego komunikowania się, o takie właściwości, które mogą poniżyć mnie w opinii publicznej.” – czytamy na zamieszczonej informacji na InstaStory

Wpis Dariusza Opozdy
Dariusz Opozda oświadczenie na InstaStory

Dariusz Opozda przyznał, że oddanie strzałów wynikało z faktu, że obawiał się o swoje życie:

“Oddanie strzału ostrzegawczego w okolice sufitu na wysokości prawie 3 metrów klatki schodowej było konieczne z uwagi na wtargnięcie bezprawne, przy użyciu niebezpiecznych przedmiotów do zajmowanych przeze mnie pomieszczeń, zaś ja obawiałem się o swoje życie i zdrowie.”

Opozda
Dariusz Opozda o strzałach

Antek Królikowski został posądzony o niszczenie mienia i kierowania gróźb w stronę Dariusza Opozdy:

Pozwanie Pana Królikowskiego pozwoli w realiach sądowych wyjaśnić, że to ja byłem osobą zagrożoną napaścią. W KPP Busko-Zdrój toczy się postępowanie w zakresie niszczenia mienia oraz kierowania gróźb karalnych, gdzie ja posiadam status pokrzywdzonego.”

Dariusz Opozda oświadczenie
Oświadczenie Dariusza Opozdy

Dariusz Opozda poinformował, że zamierza pozwać również Jerzego Dziewulskiego, za sposób wypowiadania się publicznie na temat ostatnich wydarzeń:

Dariusz Opozda
Dariusz Opozda pozywa Dziewulskiego

Myślicie, że jak zakończy się ta sytuacja i kto będzie osobą pokrzywdzoną w tej sprawie?

Źródło: Instagram Dariusz Opozdy, Joanny Opozdy, Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej