Dariusz z “Rolnik szuka żony 10”: [wiek, program, Instagram]

11 września 2023
Przez: : K.M.

Dariusz z województwa łódzkiego to kolejny uczestnik, który dzięki programowi Rolnik szuka żony pragnie odmienić swoje życie i znaleźć swoją drugą połówkę. Poznajcie szczegółowe informacje na jego temat.

Dariusz z Rolnik szuka żony 10: wiek

Dariusz to najmłodszy uczestnik 10. edycji programu Rolnik szuka Żony. 27- latek pochodzi z Ozorkowa w województwie łódzkim.

Dariusz z Rolnik szuka żony 10: kariera

Młody rolnik prowadzi rodzinne gospodarstwo o powierzchni 15 hektarów, które specjalizuje się w hodowli nowalijek, czyli wiosennych warzyw. Jest rolnikiem z wykształcenia i zamiłowania, który nie przyjmuje do wiadomości, że mógłby mieszkać gdzieś indziej niż na wsi. Oprócz pracy w gospodarstwie Dariusz uwielbia grać w tenisa stołowego, siatkówkę i piłkę nożną oraz podróże motocyklowe.

Dariusz: Rolnik szuka żony 10

Ten program zdecydowanie należy do najchętniej oglądanych w naszym kraju. Bohaterami programu są rolnicy i rolniczki single, którzy poszukują wymarzonej partnerki lub partnera.

W pierwszym odcinku uczestnicy dostają listy od kandydatów i na tej podstawie wybierają osoby, które chcą poznać. Po spotkaniach z nimi następuje kolejna selekcja i bohaterowie wybierają, kogo zaproszą do swojego domu. To tam dokonują ostatecznego wyboru. Gospodynią programu jest niezwykła Marta Manowska, a premiera pierwszego odcinka przewidziana jest na 17 września o godzinie 21:20 oczywiście na stacji TVP1.

Dariusz w programie szuka kobiety, która przede wszystkim jest gotowa dzielić z nim jego życie i pasję. Ceni w drugiej osobie prawdomówność, pracowitość i naturalność. Rolnik oznajmił, że jest gotowy nie tylko na małżeństwo, ale również do roli ojca.

Zobacz także: Poznaj wszystkich kandydatów 10 edycji programu Rolnik szuka Żony

Dariusz z Rolnik szuka żony 10: Instagram

Na ten moment nie wiadomo, czy Darek prowadzi swój profil w mediach społecznościowych.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej