Dawid Frei: [wiek, True Love, związki, Instagram]

15 marca 2023
Przez: : M.J

Dawid jest uczestnikiem pierwszej polskiej edycji programu stacji TVN7 True Love. Kim jest, ile ma lat i czym się zajmuje Dawid z True Love?

Dawid Frei: wiek

Uczestnik reality-show ma 29 lat i mieszka w Krakowie. Ma wiele pasji i zainteresowań. Na co dzień studiuje psychologię, ale także interesuje się giełdą. Jest także mężczyzną o wielu talentach, ponieważ interesuje się muzyką i poezją. Od młodego wieku pisze teksty i śpiewa. Dawid jest także miłośnikiem horrorów, a jego kolejna pasja to tenis ziemny.

Jego największym marzeniem są podróże do odległych krajów. Najbardziej fascynują go Afryka, Japonia i Stany Zjednoczone.

Dawid Frei: związki

29-latek był w trzech poważnych związkach, jednak nim zgłosił się do programu od roku był singlem. Nie jest mężczyzną, którego łatwo w sobie rozkochać. Potrzebuje dobrze poznać drugą osobę, aby być pewnym, że dobrze ulokuje swoje uczucia. Jest w związkach tradycjonalistą, a od partnerki oczekuje tego, że połączy ich także wspólna pasja. Jak również mogliśmy usłyszeć w programie, nigdy nie marzył o dzieciach i chciałby, aby jego przyszła partnerka mogła to zrozumieć.

Choć jak sam mówi o sobie, może uchodzić wśród ludzi za cynika, który jest zbyt pewny siebie, to jest człowiekiem, na którego zawsze można liczyć. Ceni sobie czyny, a nie słowa. Żyje pełną piersią i zawsze jest sobą.

Dawid Frei z True Love
Dawid Frei / fot. Instagram

Dawid Frei: True Love

Dawid dołączył do uczestników True Love w trakcie trwania programu. Choć sam nie wie, czego oczekiwać od udziału w tej produkcji, to nie zamyka się na nowe znajomości. Jego motto to:

“Lepiej coś zrobić i żałować, niż żałować, że się tego nie zrobiło”

True Love to zupełnie nowa formuła w polskiej telewizji, w której uczestnicy nie tylko szukają swojej drugiej połówki, ale także są poddawani testom przy użyciu wariografu. Zdecydowanie pozwoli to uczestnikom tego reality-show zdobyć gwarancję na potwierdzenie uczuć partnera.

Czy dla Dawida udział w True Love okaże się strzałem w dziesiątkę? O tym zapewne przekonamy się już niebawem.

Dawid Frei: Instagram

Dawida znajdziecie na Instagramie pod nazwą #dawid.truelovepl.

Źródło: tvn.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej