Połącz się z nami

Dawid Kwiatkowski został wyrzucony z restauracji! Dlaczego?

Z życia gwiazd

Dawid Kwiatkowski został wyrzucony z restauracji! Dlaczego?

Dawid Kwiatkowski został wyrzucony z restauracji. Co więcej, był to lokal sygnowany nazwiskiem znanej restauratorki, Magdy Gessler. Jaki był powód wyproszenia wokalisty z lokalu?

Dawid Kwiatkowski został wyrzucony z restauracji

Piosenkarz postanowił udać się do znanej restauracji na warszawskiej starówce. Niestety, nie zdążył nawet nic zjeść, gdyż obsługa go wyprosiła. Skąd taka decyzja? Wszystko przez to, że przyszedł razem ze swoim czworonogiem. Sama Magda Gessler niegdyś takie zachowanie nazwała zwykłym „skandalem”, skąd więc taka decyzja personelu?

Dawid Kwiatkowski Instagram

Piosenkarz wszystko wyjaśnił na swoim InstaStories. Dodał zdjęcie ze swoim pupilem na tle warszawskiej restauracji, które podpisał:

Tu jest restauracja, tu nie można z psami. A szkoda, bo w programie raczej słyszałem, że to jest XXI wiek, psy powinny mieć pozwolenie wejścia do restauracji

Ciekawe jest jednak to, że Magda Gessler w 2016 roku sama opublikowała wpis na Facebooku, w którym krytykowała restauratorów, którzy nie pozwalali wchodzić do lokalu z czworonogami:

To skandal! Apeluję do wszystkich restauracji o inne traktowanie czworonogów!!!! Ja bym do tego miejsca już nie weszła! Zgłaszajcie takie sytuacje, niech wszyscy wiedzą jakie przybytki omijać. Dbamy o wszystkie zwierzęta zwłaszcza w taką pogodę. Pamiętajcie i udostępniajcie‼️

Dawid Kwiatkowski restauracja „Polka”

Dlaczego Dawid Kwiatkowski został wyrzucony z restauracji Magdy Gessler? Wszystko wyjaśniło się w momencie, kiedy dotarto do wpisu z roku 2014! Znana restauratorka opublikowała na Facebooku wpis, w którym wyjaśnia, że rezygnuje z udzielania swojego nazwiska kilku lokalom, w tym między innymi właśnie „Polki”! Restauracja jednak nie usunęła nazwiska Gessler z szyldu i wprowadziła w tym błąd Dawida Kwiatkowskiego:

Dowiedziałem się, że Magda Gessler ma niewiele wspólnego z tą restauracją. Do „Fukiera” czy do innych jej miejsc można wchodzić z psami i jest bardzo miło. Ale jeśli już widnieje tam jej nazwisko, to ludzie idą tam z przyzwyczajenia do zasad, które panują w innych jej restauracjach. Takie decyzję wpływają na nazwisko Magdy i powinna temu się przyjrzeć

Ze względu na fundamentalne różnice w filozofii prowadzenia restauracji dzielące mnie i moich partnerów biznesowych…

Opublikowany przez Magdę Gessler Piątek, 18 kwietnia 2014

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry