Dawid Podsiadło: [wiek, piosenki, dziewczyna, Instagram]

1 października 2019
Przez: : KS

Dawid Podsiadło to bezsprzecznie jeden z najbardziej znanych wokalistów. Jego fani z niecierpliwością oczekują nowych kawałków i bardzo licznie przychodzą na każdy z koncertów. Bilety na nie wyprzedają się w mgnieniu oka. Sprawdźmy, co jeszcze wiadomo o jego życiu zawodowym, a także prywatnym!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@dylanwishop)

Dawid Podsiadło: wiek

Artysta urodził się 23 maja 1993 roku. Pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Tam chodził do szkoły oraz skończył szkołę muzyczną w klasie puzonu. Oprócz tego, swoje umiejętności wokalne rozwijał w Młodzieżowym Ośrodku Pracy Twórczej.

Zobacz także: Dawido Podsiadło zgolił wąsa! Ależ zmiana!

Dawid Podsiadło: kariera

Swoja karierę muzyczną zaczął jak mały chłopiec. Następnie, wziął udział w programie X Factor, jednakże odpadł na etapie eliminacji. Rok później poradził sobie znacznie lepiej i dotarł do finału. Po tym jego kariera nabrała tempa. Nagrał pierwszą płytę i szybko podbił listy przebojów. Oprócz tego, zdobył wiele nagród. Największy sukces osiągnęła jego najnowsza płyta zatytułowana Małomiasteczkowy. Pochodzą z niej utwory takie jak: Trofea, Nie Kłami oraz Nie ma fal. Co więcej, jego piosenka Najnowszy Klip promuje nowy film (Nie)znajomi.

Zobacz także: Playlista Podsiadło!

Niewątpliwie, większość jego piosenek staje się hitami. Do tej pory, jego fanom najbardziej do gustu przypadły utwory Nieznajomy, Trójkąty i kwadraty, Małomiasteczkowy i Pastempomat. Do tej pory wydał trzy albumy studyjne.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Dawid Podsiadło: dziewczyna

Mężczyzna niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. W przeszłości, jego wieloletnią partnerką była Ewelina Cnota. Co więcej, para była nawet zaręczona. Jednakże, ich drogi się rozeszły. Od tego czasu, w mediach pojawia się wiele plotek na temat statusu związku muzyka. On sam często inspiruje się swoimi związkami do tworzenia nowych piosenek.

Dawid Podsiadło: Instagram

Artysta prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @dylanwishop. Mimo, że nie dodaje wielu zdjęć, fani bardzo licznie śledzą jego profil. Na chwilę obecną obserwuje go ponad 400 tysięcy internautów.

Źródło: Instagram Dawida Podsiadło

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz