Połącz się z nami

Debiut Dody w roli producentki filmowej zbliża się wielkimi krokami! Kiedy w końcu zobaczymy „Dziewczyny z Dubaju”?

Dziewczyny z Dubaju Dody i Emila Stępnia. Kiedy film trafi do kin?

Rozrywka

Debiut Dody w roli producentki filmowej zbliża się wielkimi krokami! Kiedy w końcu zobaczymy „Dziewczyny z Dubaju”?

Doda od zeszłego roku uchyla rąbka tajemnicy, prezentując zdjęcia z planów zdjęciowych. Nagrania do jej filmu Dziewczyny z Dubaju kręcone są w przeróżnych, pięknych miejscach. Zobaczcie, kiedy w końcu film Dody wkroczy na wielkie ekrany. Mamy komentarz samej Doroty!

Dorota Rabczewska – przygoda z produkcją filmową

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska to jedna z najpopularniejszych artystek polskiej sceny muzycznej. Swoją aktywność zawodową rozpoczęła w 1998 roku. Na swoim koncie ma wiele hitów, które pokochało tysiące Polaków. W zeszłym roku, z okazji 36 urodzin Doda postanowiła zawiesić swoją karierę muzyczną, robiąc sobie prezent. Swoją decyzję tłumaczyła w rozmowie z Party:

„Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić. Pracuję od 13. roku życia, a koncertuję non stop od 20 lat”

Doda zajęła się produkcja filmową i rozpoczęła nagrywanie filmu Dziewczyny z Dubaju. Efektami dzieliła się w swoich mediach społecznościowych. Już po fragmentach mogliśmy poznać, że pierwsza produkcja Dody zostanie zorganizowana z wielkim rozmachem, a widzowie będą świadkami zapierających w dech piersiach widoków.

Przypominamy – film Dody i jej męża Emila Stępnia powstał w reżyserii Marii Sadowskiej. Oparty jest na głośnej książce Piotra Krysiaka. Film będzie opowiadał o Polkach, które pracowały jako dziewczyny do towarzystwa dla arabskich szejków.

Kiedy premiera?

Choć produkcja miała trafić na nasze ekrany już na początku tego roku, a dokładnie 22 stycznia 2021 roku, tak się nie stało. Niestety, ze względu na panującą pandemię koronawirusa i restrykcje z nią związane musiała zostać przeniesiona w czasie.

Na jednej z najnowszych relacji Doda postanowiła odpowiedzieć na pytania swoich fanów, kiedy jeden z nią zapytał o premierę filmu, zdradziła, kiedy w końcu nastąpi.
Jak się okazuje, film Dziewczyny z Dubaju trafi do kin po wakacjach, zatem wszyscy fani, którzy wyczekują produkcji Dody muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość.

Premiera filmu
Koniec prac nad filmem Dziewczyny z Dubaju

Wspólny utwór Dody i Marii Sadowskiej

To nie koniec niespodzianek! W filmie usłyszmy prawdopodobnie utwór wykonany w połączeniu Dody i reżyserki Marii Sadowskiej. Artystka przyznała, że nikogo nie powinno to dziwić, w końcu przy produkcji pracowały dwie piosenkarki!

Wspólny utwór Dody i Marii Sadowskiej w filmie Dziewczyny z Dubaju

Czekacie się premierę?

Źródło: Instagram dodaqueen

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry