Połącz się z nami

Debiut Drzyzgi i Woźniak-Starak w „DDTVN” – jak ocenili je widzowie?

Debiut Drzyzgi i Woźniak-Starak

Rozrywka

Debiut Drzyzgi i Woźniak-Starak w „DDTVN” – jak ocenili je widzowie?

Debiut Drzyzgi i Woźniak-Starak w „Dzień Dobry TVN”! W produkcji zaszły ogromne zmiany dotyczące prowadzących. Dziś Ewa i Agnieszka po raz pierwszy poprowadziły śniadaniówkę. Jak ocenili je telewidzowie?

Śniadaniowy program „Dzień Dobry TVN” emitowany jest od blisko 15 lat i niezmiennie co roku cieszy się ogromną popularnością oraz uznaniem. Głównym elementem programu jest rozmowa z zaproszonymi gośćmi. Często są to eksperci, specjaliści w danej dziedzinie jak i gwiazdy. Nieodłącznym elementem „DDTVN” jest także kącik kulinarny.

Debiut Drzyzgi i Woźniak-Starak w „DDTVN” – opinie widzów

W ostatnich kilku miesiącach doszło do wielu zmian w kadrze programu. Do ekipy prowadzących dołączyli m.in. Damian Michałowski oraz Paulina Krupińska, natomiast odeszli Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Dziennikarz przeszedł do redakcji „Faktów” oraz „Faktów po faktach”. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Od dzisiaj na ekranie możemy oglądać także nową parę prowadzących i to dwóch kobiet! Mowa o Ewie Drzyzdze i Agnieszce Woźniak-Starak. Informacja ta wzbudziła ogromne zainteresowanie, a wielu internautów już na początku stwierdziło, że to świetny duet. Dzisiaj (14 września) prezenterki miały swój debiut w programie! Jak zostały ocenione?

Okazuje się, że przypuszczenia były rzeczywiście trafne! Kobiety zostały przyjęte niezwykle pozytywnie, a w sieci znajdziemy mnóstwo opinii telewidzów. Wśród nich czytamy:

„Super pozytywne dziewczyny na właściwym miejscu 😘💪”

„Bardzo naturalnie, widać duże doświadczenie u obu Pan, super się ogląda 👏👏👏 zostaje do końca 😁😁😁”

„Bardzo przyjemnie się ogląda damski duet 🌺Pani Ewo, uwielbiam Pani naturalność 💕”

Warto wspomnieć, że u niektórych pojawiły się także mieszane odczucia. Część internautów zauważyło, że między prezenterkami „nie ma chemii”.

„Pani Ewo więcej uśmiechu i współpracy ze swoją współprowadzącą. Pani Ago klasa 🔥”

„Lubię obie, ale widać, że nie ma między nimi chemii i płynnej interakcji. Może z czasem się dotrą 🙂”

Doceniono także powrót Agnieszki do pracy w telewizji. Widzowie programu podziwiają siłę dziennikarki i cieszą się z jej powrotu do pracy.

Oglądaliście dzisiejszy odcinek „Dzień Dobry TVN”? Jak oceniacie pierwszy występ Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry