Połącz się z nami

Dereszowska pokazała pośladki w swoje urodziny!

Dereszowska pokazała pośladki

Z życia gwiazd

Dereszowska pokazała pośladki w swoje urodziny!

Aktorka właśnie skończyła 39 lat i z tej okazji zdecydowała się na odważne nagranie. Dereszowska pokazała pośladki w swoje urodziny! Jaką ona ma figurę!

Anna Dereszowska kariera

Anna Dereszowska to bardzo popularna aktorka, która zagrała w wielu polskich produkcjach kinowych jak np. „Lejdis” oraz również serialach m.in. „Klub Szalonych Dziewic”, „Złotopolscy”, Przyjaciółki”, Tango z Aniołem” oraz teraz najnowszej produkcji TVP „Lepsza połowa”.

Prywatnie Ania jest mamą dwójki dzieci, 11- letniej Leny ze związku z aktorem Piotrem Grabowskim oraz 4-letniego Maksa, który jest owocem miłości Ani i fotografa Daniela Duniaka.

Aktorka chociaż jest dość aktywna w social- mediach, nie często chwali się prywatnymi zdjęciami na Instagramie. Do tej pory nie zdecydowała się pokazać swoich dzieci, sama również zwykle wrzuca swoje zdjęcia portretowe.

Dereszowska z pewnością może pochwalić się świetną sylwetką i trzeba przyznać, że czas działa na jej korzyść. Z wiekiem, Ania wygląda coraz lepiej, a figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka.

Dereszowska pokazała pośladki w swoje urodziny!

Aktorka, 7 stycznia skończyła 39 lat i z tej okazji opublikowała zaskakujący filmik, na którym Ania wskakuje do basenu. Nie byłoby w tym nic zadziwiającego, gdyby nie fakt, że aktorka robi to tyłem, a ubrana jest w skąpe bikini, które odsłania jej pośladki!

„No to chlup! Ostatnie urodziny z „3” z przodu. Płynę dalej! Z prądem i pod prąd. Dziękuję moim bliskim, mojemu „nie-mężowi”, za jego miłość, cierpliwość, wyrozumiałość. Moim najwspanialszym dzieciom, że są, najzwyczajniej w świecie”

Zdecydowanie aktorka ma się czym pochwalić. Jej walory i piękną figurę docenili jej fani i znajomi, którzy pod zdjęciem zamieścili sporo komplementujących komentarzy:

„Sto lat kochana z taką obłędną figurą!!!🔥🔥🔥”

„Najlepszego 4 z przodu nie jest zła jak się wygląda na 2 z przodu 😃

„Warto katować się na siłowni, @dereszowska. Widać efekty. Oszałamiające :)”

Oczywiście oprócz komplementów pojawiło się mnóstwo wpisów z życzeniami urodzinowymi dla Ani.

My również życzmy wszystkiego co najlepsze. Dalszych sukcesów zawodowych oraz również wspaniałego życia rodzinnego!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry