Caroline Derpienski z torebką za kilkanaście tysięcy złotych! WOW!

7 kwietnia 2024
Przez: : K.M.

Caroline Derpienski z każdym dniem zachwyca nas swoją osobą i stylem. Tym razem piękna celebrytka postawiła na zestaw od znanej luksusowej marki „VERSACE”. Jej cena zwala z nóg…

Informacje na temat Derpinski

Caroline Derpienski to celebrytka, która nagle pojawiła się w show-biznesie. Zaczęła pokazywać się na najważniejszych eventach, gdzie świetnie odnajdywała się w blasku fleszy dziennikarzy, a także udzielała wywiadów o swoim luksusowym życiu zza oceanu. Swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami i medialnymi konfliktami z polskimi gwiazdami wzbudziła również ogromne zainteresowanie. Tak naprawdę nazywa się Karolina Maria Derpieńska i pochodzi z Białegostoku. W wieku 18 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych i jak przyznaje, osiągnęła spektakularną karierę jako modelka. Znany dziennikarzy Krzysztof Stanowski postanowił bliżej przyjrzeć się partnerowi Caroline, dzięki któremu zawdzięcza luksusowe życie. Jednak nie jest on latynoskim miliarderem o imieniu Jack, jak mogliśmy się dowiedzieć, a polskim biznesmenem Krzysztofem Porowskim.

W swoich mediach społecznościowych uwielbia pokazywać swoje codzienne, bogate życie, najdroższe ubrania, buty i dodatki, a także relacje z najważniejszych eventów. Na “Instagramie” występuje pod nazwą “carolinederpienski”, ilość jej followersów wynosi prawie 9 milionów! I ta liczba z dnia na dzień się zmienia.

Zobacz także: Caroline Derpienski w modnych i DROGICH szpilkach luksusowej marki

Caroline Derpienski i jej nowa stylówka

Caroline w swojej najnowszej kreacji postawiła na zestaw od marki „VERSACE”. Wybrała różowe welurowe spodnie z wysokim stanem i rozszerzaną nogawką oraz dopasowany T-shirt w kolorze czarnym z ozdobną aplikacją z kryształków. Jednak to torebka celebrytki przykuła największą uwagę internautów. Mini torebka „La Medusa” została wykonana z najwyższej jakości materiałów z satynowym wykończeniem oraz wzbogacona została ozdobnymi kryształkami. Uchwyt torebki posiada efektowny łańcuszek. Cena tej modowej perełki wynosi 2800 euro! Musicie to zobaczyć.

A Wy co powiecie na temat najnowszej kreacji Caroline? Czy ta torebka od marki „VERSACE” warta jest swojej ceny?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej