Połącz się z nami

Deynn pokazała duży brzuszek! Jej ciało nie zawsze jest idealne!

deynn

Zdrowie i dieta

Deynn pokazała duży brzuszek! Jej ciało nie zawsze jest idealne!

Deynn na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, że nie zawsze jest w świetnej formie. Jak sama przyznała, jest tylko kobietą i dobrze się czuje nawet wtedy, kiedy ma trochę więcej brzuszka! Zobaczcie! Deynn pokazała duży brzuszek!

Marita Surma Majewska, która w sieci znana jest pod pseudonimem Deynn, jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych polskich blogerek. Świadczy o tym bez wątpienia liczba obserwatorów jej profilu w mediach społecznościowych, bo jest ich tam aż 1,5 miliona! Marita znana jest z tego, że od wielu lat prowadzi zdrowy tryb życia i bez wątpienia może pochwalić się idealną sylwetką. Wraz ze swoim mężem Danielem, przekonują ludzi do zadbania o swoje ciało i zdrowie, a sami są idealnym przykładem fit-pary.

Prowadzą również swojego Vloga na kanale YouTube, który również cieszy się ogromną popularnością. Jakiś czas temu postanowili pójść krok dalej i stworzyli własną linię kosmetyków przy współpracy z firmą Skin 79. Więcej na ten temat dowiecie się TUTAJ!

Deynn propagując zdrowy styl życia, sama musi bardzo dbać o swoje ciało. Tym razem na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, swojej sylwetki, która jak się okazuje, nie zawsze jest idealna i wyrzeźbiona! Zobaczcie!

Deynn pokazała duży brzuszek!

Jak sama zaznaczyła w opisie do zdjęć, nie zawsze ma idealną formę, bo jest tylko kobietą. Dodatkowo tym zdjęciem dała również do zrozumienia, że nawet ona ma chwile słabości, a jej ciało nie zawsze jest perfekcyjne:

„Czasami jest lepiej, czasami gorzej ale ej.. jesteśmy kobietami, a nie robotami! 👩🏽👱🏽‍♀️👩🏼‍🦰 🤖
Wiem, że na tym zdjęciu nie ma nic nadzwyczajnego, bo wyglądam na nim jak normalna zdrowa kobieta… ale to tak gdybyście myśleli, że zawsze jestem w super sztos fit formie. Lepiej czuję się z kratą na brzuchu, ale w ogóle nie przeszkadza mi to gdy forma mi trochę ucieknie albo coś wylewa się z leginsów. Who cares 🤷🏽‍♀️ ŻYCIE 🦋”

Nie da się ukryć, że ten post wzbudził wielkie zainteresowanie internautów. Zgodnie przyznali, że tym zdjęciem blogerka udowodniła, że jest tylko człowiekiem i nie zawsze jej ciało jest w idealnej formie:

„Super, że to pokazujesz! Widać, że jesteś jedną z nas ✌️”

„Uwielbiam takie podejście. Naturalnie nie znaczy gorzej. Najważniejsze to czuć się dobrze i zdrowo we własnym ciele. Do formy można zawsze szybko wrócić. I ćwiczyć ponownie procesem. 😂❤️”

„Kocham patrzeć na twoje posty, gdzie pokazujesz , że jednak nie zawsze wszystko jest idealne 🙏🏼🤩 Mega szanuje za zdjęcia tego typu ! ❤️”

My również podpisujemy się pod powyższymi wpisami. Dodatkowo nie mamy wątpliwości, że tymi zdjęciami Marita udowodniła, że nie zawsze musimy być tak perfekcyjni, jak pokazuje nam to Instagram!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry