Połącz się z nami

Diana z Rolnik szuka żony w białej sukni! Szykuje ślub?

Z życia gwiazd

Diana z Rolnik szuka żony w białej sukni! Szykuje ślub?

Diana z Rolnik szuka żony chyba znalazła miłość, gdyż na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w przepięknej sukni ślubnej! Czyżby wraz ze swoim ukochanym planowała już ślub? Kim jest wybranek Diany?

Diana z Rolnik szuka żony

Poznaliśmy ją w 6 edycji programu. Zgłosiła się, gdyż w oko wpadł jej Seweryn! To właśnie dla niego postanowiła stawić czoła konkurencji. Jednak Diana opuściła program po niezbyt przyjemnej wymianie zdań ze swoim lubym.

Diana Rolnik szuka żony związek

Mimo, że Seweryn nie został jej wybrankiem, to najprawdopodobniej swoje uczucia ulokowała w kimś innym! Ostatnio na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie w pięknej, śnieżnobiałej sukni ślubnej. Czy to początek nowej drogi?

Diana z Rolnik szuka żony ślub

Kobieta miała nadzieję na odwzajemnione uczucie ze strony Seweryna. Jednak przez te kilka dni pobytu w gospodarstwie, nie udało się im nawiązać trwałej więzi. Sewerynowi od razu wpadła w oko młoda Marlena. To ona stała się jego faworytką. Co więcej, okazało się, że utrzymywał z nią kontakt nawet poza programem. Jednak gdy Diana zapytała się go, czy to prawda, ten od razu zaprzeczył. Dziewczyna doskonale zdawała sobie sprawę z tego, jaka jest prawda. Chwilę po całym zdarzeniu postanowiła odejść z programu. Zaznaczyła, że kłamstwo z zimną krwią jest najgorszą rzeczą, jaką mężczyzna może wyrządzić kobiecie!

View this post on Instagram

#polishgirl #brunette #gold #goodtime #rolnikszukażony #zrąsi

A post shared by Dianka (@cold_girl_di) on

Diana Rolnik szuka żony

Dziewczyna postawiła na samorealizację i skupia się na własnym szczęściu. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie w sukni ślubnej. Zaciekawieni fani od razu myśleli, że kobieta wychodzi na mąż. Jednak prawda okazała się być zupełnie inna – brała udział w targach ślubnych. Pod fotografią zamieściła opis:

#targislubne #weeding #modelka #beautiful #goodtime #brunettegirl

Obserwatorzy od razu zaczęli komentować zdjęcie Diany. Wszystkim się podobała w sukni ślubnej. Niektórzy nawet się pomylili i myśleli, że kobieta naprawdę wyszła za mąż:

nie mogę się napatrzec księżniczko

Najpiękniejsza oj Seweryn zobacz co sytaciles 

Pięknie

Gratulacje wszystkiego dobrego na nowej drodze życia… A jednak można znaleźć swoją miłość po za programem jeszcze istnieja normalni faceci 

Jak wam się podoba wydanie Diany w sukni ślubnej? Według nas wygląda przepięknie. Życzymy, aby szybko znalazła radość u boku swojego ukochanego! Mamy nadzieję, że wkrótce będzie przymierzać piękne śnieżnobiałe suknie, szykując się na swój własny ślub!

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry