Połącz się z nami

Dieta Beaty Sadowskiej trwa 6 dni! Poznaj przepis na piękny wygląd!

Beata Sadowska

Zdrowie i dieta

Dieta Beaty Sadowskiej trwa 6 dni! Poznaj przepis na piękny wygląd!

Dziennikarka od lat zachwyca swoim młodym wyglądem. Dieta Beaty Sadowskiej trwa 6 dni! Poznaj jej przepis na piękny wygląd!

Beata Sadowska to znana polska dziennikarka związana z różnymi stacjami telewizyjnymi oraz radiowymi. Przez wiele lat była jedną z prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Pracowała również dla TVN Style, MTV Polska oraz w Polsacie prowadziła talk-show „Na każdy temat”. Współpracowała z dwutygodnikiem „Viva!” oraz zaliczyła także swój debiut w serialu TVP2 „Barwy Szczęście„.

View this post on Instagram

Nie lubię łańcuszków, ale ten ma dla mnie sens. Tak jak sens ma każda akcja wspierająca kobiety doznające przemocy. Mam przyjaciółkę, która była bita. Mam inną, która doświadczała mobbingu w pracy. Przemoc może być fizyczna, psychiczna, finansowa. Przemoc nie jest zarezerwowana dla środowisk patologicznych. Dotyka tzw. dobre domy, ludzi wykształconych, świetnie sytuowanych, znanych. Jeśli macie w swoim otoczeniu kobiety doświadczające przemocy, rozmawiajcie z nimi, okazujcie wsparcie. Jeśli jesteście po drugiej stronie i przemoc Was dotyka, proście o pomoc! Życie obu moich przyjaciółek się odmieniło. Nie dlatego, ze świat stał się lepszy. Dlatego, ze one postanowiły zmienić ten kawałek świata, na który mają wpływ: swoje życie. Nie, to nie jest łatwe, ale jest możliwe! Wspierajmy się, bo… kto jak nie my? 💪 I don't like chains, but this one makes sense to me. Just as every action supporting women who experience violence makes sense. I have a friend who was beaten. I have another one who experienced mobbing at work. Violence can be physical, mental, financial. Violence is not reserved for pathological environments. It touches the so-called good homes, educated, well-to-do and famous people. If you have women experiencing violence in your environment, talk to them, show support. If you are on the other side and violence affects you, ask for help! The lives of both my friends have changed. Not because the world has gotten better. Because they have decided to change this part of the world that they influence: their lives. No, it's not easy, but it is possible! Let's support each other because … who if not us? 💪#womensupportingwomen #kobietywspierającekobiety #stopprzemocywobeckobiet #stopviolenceagainstwomen #challengeaccepted 📸@andrzejbebe_photo

A post shared by Beata Sadowska (@beata_sadowska_official) on

Niebawem gwiazda przekroczy pięćdziesiątkę, jednak jej wygląd na to nie wskazuje. Dziennikarka może pochwalić się świetną sylwetką oraz piękną cerą, która wcale nie jest efektem żadnych zabiegów estetycznych.

W rozmowie z reporterką jastrzabpost, Sadowska przyznała, że często słyszy, że nie wygląda na swój wiek:

„Słyszę to bardzo często. Ja nie mam wagi od wielu lat. Nie wiem, ile schudłam. Dużo jest u mnie sportu i staram się, żeby to było naprawdę regularne. Ja się cholernie zdrowo odżywiam. Myślę, że żyję w zgodzie ze sobą i to jest taki element, który najbardziej sprawia, że się wygląda ok. Dobrze się ze sobą czuję i to jest chyba klucz do wszystkiego.”

Dieta Beaty Sadowskiej trwa 6 dni!

Co ciekawe, dziennikarka nie stosuje żadnej diety. Raz na jakiś czas pozwala sobie jedynie na kilkudniowy detoks, by oczyścić swój organizm.

„Nie jestem na żadnej diecie. Staram się raz do roku, albo dwa razy do roku, jak mi się uda, robić sobie taki sześciodniowy detoks oczyszczania organizmu i mam taką zasadę, że w poniedziałek tylko piję. Wtedy nie jem. Może to też się przyczyniło do tego, że wyglądam jak wyglądam. W poniedziałki z moim Pawłem pijemy dużo wody z cytryną, ziołowe herbaty. Ludzie od setek tysięcy lat robili sobie takie oczyszczanie i głodówki, więc my mamy taką zasadę, dobrze się z tym czujemy.”

Beata zdradziła, na czym polega taki sześciodniowy detoks:

„Pije się ziołowe mieszanki, bierze się zioła, które pomagają uwolnić toksyny z organizmu, podczas tego cyklu jest też czyszczenie wątroby, picie oliwy z pierwszego tłoczenia na zimno z sokiem z cytryny. To nie jest przyjemne, ale działa bardzo dobrze. Uważam, że raz na jakiś czas taka głodówka jest bardzo dobra. Oczywiście nie rób tego w domu sam, zrób to pod okiem specjalisty zwłaszcza za pierwszym razem. My generalnie za dużo jemy. Nasz żołądek to są dwie małe wiązki, nie powinniśmy do niego za dużo wkładać. Jemy nieregularnie, podjadamy, nasz żołądek jest przeciążony. Więc jak mu damy odetchnąć, to on nam tylko za to podziękuję.”

Ponadto obserwując profil Beaty na Instagramie można zauważyć, że oprócz zdrowego odżywiania dziennikarka również poddaje się treningom.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry