Połącz się z nami

Dieta Gosi Andrzejewicz! Zdradziła, czego nie je!

dieta gosi andrzejewicz

Zdrowie i dieta

Dieta Gosi Andrzejewicz! Zdradziła, czego nie je!

Piosenkarka zachwyca swoim wyglądem. Jednak, by osiągnąć taki efekt wokalistka musiała zmienić nawyki żywieniowe. Dieta Gosi Andrzejewicz była bardzo rygorystyczna! 

Rzeczywiście piosenkarka przeszła ogromną metamorfozę i zrzuciła zbędne kilogramy. Swoim wyglądem zachwyciła fanów, którzy nie kryją podziwu. Gwiazda nie przypomina już dawnej Gosi, wzrosła jej pewność siebie i w nowym wcieleniu czuje się świetnie.

Chociaż o piosenkarce w ostatnim czasie było cicho w mediach, gwiazda z wielka klasą powróciła do show- biznesu. Zupełnie odmieniona pojawiła się jako jurorka na wyborach Mister Polski 2019 i zaskoczyła wszystkich swoją ogromną metamorfozą.

Jak sama przyznała, nie czuła się komfortowa ze swoimi nadprogramowymi kilogramami. Wyznała, że jej tusza przeszkadzała jej zarówno na scenie jak i podczas zabaw ze swoim synkiem.

Dieta Gosi Andrzejewicz

Gwiazda zdecydowała się na drastyczny krok i postanowiła przejść na dietę i zadbać o swoją kondycję. Z rozmowie z reporterką jastrzabpost, Gosia zdradziła, jak udało się jej schudnąć 12 kilogramów. Musiała wykluczyć z codziennego menu cukier, laktozę i gluten:

„Minus 12 kilo. Cały czas idę w dobrym kierunku. To nie było planowane, ale impulsem do tego, aby zacząć ćwiczyć, zacząć się dobrze odżywiać było to, że czułam na koncertach, że brakuje mi kondycji. Chciałam jak najwięcej energii przekazać swojej publiczności, a nie mogłam, bo ciało mnie powstrzymywało. Postanowiłam zacząć profesjonalne treningi. Mam narzucony rygor diety – musiałam odrzucić gluten, laktozę, wszystkie słodycze. Dokładnie ważyć to, co jem.”- wyznała piosenkarka.

Gwiazda jest dumna z efektów swojej pracy, jednak dodaje, że to nie koniec jej walki z kilogramami. Zapewnia, że do końca roku schudnie jeszcze trzy kilo, by móc cieszyć się swoją idealną wagą:

„Cieszę się, że dokonałam takiej zmiany. Czuję się 10 lat młodziej. To nie jest moja docelowa waga. Do takiej mojej idealnej, brakuje mi 3 kilo. Myślę, że na Sylwestra tak będzie. Obawiam się efektu jo-jo. Ale będę się starała ćwiczyć regularnie i absolutnie nie wrócę do słodyczy i takiego trybu, który miałam wcześniej.”

Jesteśmy pod wrażeniem takiej determinacji i gratulujemy Gosi świetnego wyglądu! Trzymamy również kciuki za dalszą walkę!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry