Dlaczego zmarł Żora Korolyov? Co było powodem śmierci tancerza?

22 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Jakiś już czas temu mediami wstrząsnęły informacje o śmierci tancerza, który ogromną popularność zdobył dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami. Nie żyje Żora Korolyov. Co było powodem śmierci 34-latka?

Żora Korolyev
scena z: Żora Korolyov, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Nie żyje Żora Korolyov

Późną nocą 21 grudnia 2021 roku media przekazały informacje o śmierci znanego tancerza. Żora Korolyov, który widzom dał się poznać w kilku edycjach popularnego rozrywkowego programu Taniec z gwiazdami, zmarł niespodziewanie.

Pierwszy o śmierci 34-latka poinformował Czadoman.

“To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Korolyov do zobaczenia po drugiej stronie…”. – napisał na swoim oficjalnym profilu

Zwycięzca TTBZ pokazał obserwatorom screen ostatnich rozmów z Żorą. Wkrótce post zniknął z profilu Czadomana.

Zmarły tancerz od kilku lat związany był z aktorką Eweliną Bator. Narzeczona Żory potwierdziła wstrząsające informacje o niespodziewanej śmierci ukochanego. Na profilu kobiety pojawiło się zdjęcie Korolyova, które opatrzyła poruszającym wpisem. To właśnie ona miała znaleźć partnera w ich domu i wezwać na miejsce karetkę. Mimo udzielonej reanimacji Żory nie udało się uratować.

„Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze pięć lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię, Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to, co się stało potrzebuje ciszy…” – napisała

Dlaczego umarł Żora Korolyov?

Pierwszy o śmierci Żory poinformował jego przyjaciel Czadoman, a wkrótce doniesienia te przekazał także Super Express. To właśnie taboid dotarł do informacji, co było prawdopodobną przyczyną zgonu Korolyova i przekazał, że chodziło o zapalenie mięśnia sercowego.

“Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł” – ujawnia źródło Super Expressu

Żora Korolyov zmarł w wieku 34 lat. Śmierć tancerza pogrążyła w żałobie jego rodzinę, bliskich i przyjaciół, a także 10-letnią córkę.

Żora Korolyev i Dominika Gwit
scena z: Dominika Gwit, Żora Koroliov, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

źródło: SE/Instagram Eweliny Bator/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej