“Doda. 12 kroków do miłości”: Wiemy, kiedy finał programu!

24 września 2022
Przez: : M.S.

Na początku września rozpoczęła się emisja programu Doda. 12 kroków do miłości, który został określony przez piosenkarkę jako eksperyment społeczny. Dorota przez jakiś czas umawiała się na randki z różnymi mężczyznami. Czy udało się jej odnaleźć bratnią duszę? O tym dowiemy się zapewne dopiero w finale programu. Wiemy, kiedy się odbędzie!

Doda. 12 kroków do miłości

Doda. 12 kroków do miłości to program, który od samego początku wzbudza wiele zainteresowania. Reality-show polega na tym, że Rabczewska umawia się na randki z różnymi mężczyznami, a swoje odczucia co do spotkań omawia później z psychologiem. W rozmowach porusza różne tematy, jednak często Doda nawiązuje do swojej przeszłości i byłych związków.

Do tej pory wyemitowane zostały trzy odcinki, podczas których Dorota odbyła sześć randek. Każdy z mężczyzn, z którymi spotkała się artystka był zupełni inny. Zdecydowanie do tej pory największe wrażenie na piosenkarce zrobił 32-letni Leszek ginekolog. Jednak o tym, jaki koniec będzie miała ta historia dowiemy się zapewne dopiero podczas finałowego odcinka.

Kiedy finał programu Dody?

Doda zorganizowała na swoim profilu na Instagramie Q&A, podczas którego odpowiadała na pytania internautów. Wiele z nich dotyczyło właśnie programu piosenkarki. Dowiedzieliśmy się między innymi, że pomysłodawczynią reality-show była sama Doda. Jak się jednak okazuje, piosenkarka nie jest zadowolona z efektów tego eksperymentu społecznego, a finałowy odcinek nie jest jeszcze nagrany.

ZOBACZ TAKŻE: Doda wygrała w sądzie Polską

Artystka zdradziła także, kiedy widzowie mogą spodziewać się zakończenia programu. Jak się okazuje reality-show będzie miało w sumie 10 odcinków, zatem finał Doda. 12 kroków do miłości odbędzie się 5 listopada.

Kiedy finał programu Dody?
Kiedy finał programu Dody?

Co więcej, internauci zapytali Rabczewskiej, czy planuje drugą edycję programu, na co piosenkarka odpowiedziała, że ma nadzieję, że nie będzie.

Źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej