Doda i Emil Stępień się rozwodzą! Piosenkarka wydała oświadczenie!

9 czerwca 2021
Przez: : M.J

Choć plotki na temat rozpadu małżeństwa Doroty Rabczewskiej i Emila Stępnia powracały do mediów jak bumerang, to na pewno mało kto się spodziewał, że artystka w najmniej oczekiwanym momencie wyda na ten temat oficjalne oświadczenie. Co w takim razie z produkcją filmu Dziewczyny z Dubaju? Zobaczcie!

Doda i Emil Stępień

Dorota Rabczewska-Stępień ślub z Emilem wzięła w tajemnicy przed mediami w 2018 roku. Nie da się ukryć, że swoją decyzją zaskoczyła fanów, gdyż mało kto się spodziewał, że jest zakochana. Choć przez długi czas zapewniała w mediach, że łączą ją z Emilem przyjacielskie relacje, to robili to ze względu na to, aby móc cieszyć się przyjęciem weselnym w gronie najbliższych.

Zobacz także: Doda nie chce mieć dzieci! Szczere wyznanie!

Doda z mężem.
Dorota i Emil pobrali się w 2018 roku.

Choć media już od jakiegoś czasu donosiły o kryzysie w małżeństwie piosenkarki, to ta milczała jak grób. Co więcej, to właśnie Dorota wraz z Emilem wzięli się za produkcję długo wyczekiwanego filmu Dziewczyny z Dubaju. Czy ich rozwód odbije się na życiu zawodowym? Zobaczcie!

Doda i Emil Stępień rozwodzą się

Na Instagramie Rabczewskiej pojawiło się oświadczenie, w którym czytamy:

Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”… Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz 5-letni związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną💜”

Piosenkarka zabrała również głos odnośnie filmu i jasno podkreśliła, kto, za co odpowiada, oraz że sprawy prywatne nie będą miały wpływu na zawodowe:

“W kwestii biznesowej: Premiera „dziewczyn z Dubaju”, z angielską wersją „Girls to buy” jesienią tego roku. MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu 🤦🏼‍♀️Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50 , ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za Finanse i administracje biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień”.

Nie da się ukryć, że Dorota zaskoczyła niemal wszystkich!
Was również?

Źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej