Doda i Stanowski zrobią wspólny program?! Potwierdzili na Instagramie! Internauci mają swoją teorię!

1 kwietnia 2022
Przez: : M.S.

W ostatnim programie Krzysztofa Stanowskiego na Kanale Sportowym gościem była Dorota Rabczewska. Z pewnością to obecność piosenkarki przyczyniła się do tak sporej oglądalności zatem Doda i Stanowski podjęli decyzję o stworzeniu wspólnego programu! Poznajcie szczegóły!

Hejt Park z Dodą

Doda to osobowość sceniczna, która od wielu lat wzbudza sporo emocji i kontrowersji w polskim show- biznesie. Swoją karierę rozpoczęła występując w programie Bar oraz także będą wokalistką zespołu rockowego Virgin. Jej obecność na scenie, w programach zwykle wiąże się z ogromnym zainteresowaniem jej fanów. Podobnie było, gdy Rabczewska wystąpiła na Kanale Sportowym w Hejt Parku prowadzonym przez Krzysztofa Stanowskiego. Ostatni odcinek, zaledwie dwa dni po premierze emisji na YouTubie osiągnął już ponad milionowy wynik.

Doda i Stanowski we wspólnym projekcie

W związku z sukcesem ostatniego odcinka Hejt Parku, Doda i Stanowski wpadli na świetny pomysł stworzenia wspólnie programu. O swojej decyzji poinformowali w social media, a dokładniej Rabczewska zamieściła na swoim Instagramie nagranie, w którym dokładnie tłumaczy na czym będzie polegał nowy projekt.

“Mamy dla was super informację. Po programie, który razem nagraliśmy i który okazał się super sukcesem, bo już mamy ponad milionowe wyświetlenia i tyle komentarzy, tyle reakcji i tyle odzewu mediów, więc wpadliśmy na super pomysł…” – zaczęła Doda.

“Tak, będziemy robić program razem” – zdradził Stanowski.

Doda ze uśmiechem na twarzy przyznała, że być może pojawią się jakieś pozwy:

“Będziemy spotykać się raz w tygodniu, na żywo. Moja prawniczka już wie co się święci, ile pójdzie pozwów.” – zapowiedziała Rabczwska.

Dorota zdradziła szczegóły nowego projektu.

“Będziemy widywać się raz w tygodniu. Konwencja rozmów z widzami, bo to jest super, ale połączona z show- biznesem i komentowaniem nowości, tego co Was najbardziej interesuje i tego co nas najbardziej interesuje. Nie mamy żadnych tematów tabu.”

Na koniec Doda zachęciła swoich obserwatorów do komentowania i odgadnięcia nazwy programu. Pod zamieszczonym filmikiem pojawiło się sporo komentarzy sugerujących, że to tylko żart Dody w związku z Prima Aprilis.

Myślicie, że internauci mają rację?

Źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej