Połącz się z nami

Doda jednak chciałaby mieć dzieci? Pokazała …

Doda jednak chciałby mieć

Z życia gwiazd

Doda jednak chciałaby mieć dzieci? Pokazała …

Doda jednak chciałaby mieć dzieci? Jej najnowszy post na Instagramie na to wskazuje. Artystka zadała swoim obserwatorom w mediach społecznościowych pytanie, które na pewno spędza niejednej osobie sen z powiek, a przy okazji pokazała, na kogo chciałby przeznaczyć pieniądze, kiedy jej zabraknie! Zobaczcie!

Doroty Rabczewskiej chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Artystka od lat obecna jest w polskim show-biznesie i niejednokrotnie udowodniła, że nie bez przyczyny się tam znalazła. Początki swojej kariery zaczynała w kontrowersyjnym programie „Bar” i to właśnie dzięki tej produkcji zyskała popularność. Trzeba przyznać, że już od początku doskonale wiedziała, jak pokierować swoją karierą, aby stać się osobą sławną.

Zaznaczmy, że przez te wszystkie lata Doda przeszła niesamowitą metamorfozę. Krzykliwa dziewczyna, która chciała na siebie zwrócić uwagę skandalami to już przeszłość. Dorota z biegiem lat zmieniła się nie do poznania. Jeszcze kilka lat wstecz nikt nie powiedziałby, że można przejść tak spektakularną metamorfozę i to nie tylko pod względem wyglądu, ale również zachowania. Niemniej jednak od kiedy tylko pojawiła się na polskiej scenie muzycznej, zachwyca nas swoim głosem oraz błyskotliwością, której brakuje niejednej popularnej osobie.

Nie jest również tajemnicą, że Dorota nie dążyła do tego, aby założyć rodzinę. W niejednym wywiadzie podkreślała, że nie czuje się jeszcze na to gotowa i być może nie będzie miała dzieci, bo jak podkreślała, nie każdy jest do tego stworzony. Jednak jej najnowszy post może co niektórych zdziwić, tym bardziej biorąc pod uwagę jej słowa. Zobaczcie!

Doda jednak chciałaby mieć dzieci?

Na Instagramie Rabczewskiej pojawił się post, w którym zadała swoim obserwatorom pytanie, które na pewno zadaje sobie niejeden z Was. Podpis pod zdjęciem brzmi:

„Myślicie o swojej śmierci ? Przeraża Was czy patrzycie na nią ze spokojem ?”

Na zdjęciu pojawił się Fundusz Pośmiertny Dody, w którym czytamy:

„W związku z przynależnością moją do Funduszu Pośmiertnego ZAiKS, proszę w wypadku mej śmierci wypłacić sumę, Która będzie mi przypadała z tytułu mego uczestnictwa w Funduszu Pośmiertnym, niżej wymienionym osobom, w następującej kolejności w całości:
– moje dzieci w równych częściach
– moi rodzice w równych częściach
– dom artysty- seniora”

Czy to oznacza, że Doda jednak chciałaby mieć dzieci i myśli o powiększeniu rodziny? Nie da się ukryć, że publikując ten post i zadając swoim fanom powyższe pytanie, uzyskała wiele odpowiedzi, z których wynika, że niemal każdy myśli o tym, co nas czeka po śmierci:

„Z ciekawością… co dalej? 😏 koniec? Czy początek? 🙏🏻”

„Przeraża mnie.. aż za bardzo”

„Mam 26 lat i napisany testament. Myślę bardziej o swoich bliskich po mojej śmierci niż o samej śmieci”

Trzeba przyznać, że Dorota zasiała nutkę ciekawości, publikując tak osobisty post.
A Wy myślicie o tym, co będzie po śmierci?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry