Doda na premierze “Dziewczyn z Dubaju” olśniła swoją kreacją! Co za petarda!

25 listopada 2021
Przez: : M.S.

Bez wątpienia ten dzień był jednym z ważniejszych w życiu artystki. W końcu światło dzienne ujrzało dzieło, która stworzyła wraz z Marią Sadowską i byłym mężem. W związku z konfliktem z Emilem Stępniem piosenkarka zapowiedziała, że nie pojawi się na premierze filmu. Jak się jednak okazało, Rabczewska pojawiła się i zrobiła sobie nawet zdjęcie na ściance w wystrzałowej kreacji! Kreacja Dody na premierze Dziewczyn z Dubaju była olśniewająca!

Premiera filmu Dziewczyny z Dubaju

W ostatnim czasie dość głośno jest w mediach odnośnie premiery filmu, w który zaangażowana była Doda oraz jej były mąż Emil Stępień. Konflikt małżonków stał się medialny, a w związku z tym, że stosunki byłych partnerów nie należą do najlepszych, to piosenkarka zapowiedziała, że nie pojawi się na długo wyczekiwanej premierze filmu Dziewczyny z Dubaju.

22 listopada, na premierze filmu pojawiła się cała plejada gwiazd, które wzięły udział w produkcji. Rzeczywiście Rabczewska nie pojawiła się wraz z aktorami na ściance, jednak pamiętając o swojej przełożonej artyści przynieśli tekturową postać Rabczewskiej.

Jak się jednak okazało, artystka była na premierze, jednak kilka godzin wcześniej i to w przebraniu!

“Wiecie, że ja nie umiem normalnie. Co ja odwaliłam w ten dzień premiery… Ubrałam się w czarną perukę jak z „Rozmów w toku”, w jakiegoś „mopa”. Założyłam płaszcz w zebrę, maskę na twarz i na własną premierę skradałam się przez całe Złote Tarasy i ruchem ukrytego smoka, przyczajonego węża wpie*rzyłam się na tę ściankę jak nikogo nie było, bo siedzę sobie w domu i myślę: No nie wierzę w to. Nie wierzę, że zapie*rzałam dwa lata na film i ja nie będę miała własnej pamiątki? Że nie mam zdjęcia na tym plakacie, który też sama zrobiłam? No tak nie może być”– mówiła na Instagramie Dorota Rabczewska.

Kreacja Dody na premierze Dziewczyn z Dubaju!

Dorota zrobiła sobie zdjęcie na ściance na tle plakatu i pochwaliła się tym zdjęciem na swoim Instagramie.

“Dziękuje dziennikarzom ,przyjaciołom i osobom które były na premierze za tak niesamowite recenzje ! Nie mogę doczekać się piątku kiedy to Wy wszyscy będziecie mogli zobaczyć nareszcie film „dziewczyny z Dubaju”.Nagrywany w największym obłędzie pandemii🤦🏼‍♀️kiedy ruszały kastingi ,ruszał tez Lockdown 😏wszystko było pod znakiem zapytania lub opóźnione. Wyjazdy zagraniczne graniczyły z cudem ale UDAŁO SIĘ! Po roku opóźnienia przez zamkniecie kin ,nadszedł TEN dzień! Na premierze byłam z Wami całym sercem i myślami, a 3 godziny wcześniej ,kiedy nie było nikogo – osobiście…. Chciałam po prostu uwiecznić na pamiątkę również dla siebie ten wielki dzień😔. Przełamując kolejne bariery, granice … nie uwierzysz dopóki nie zobaczysz .Zapraszam do kin 26 listopada🎬” – napisała doda w poście.

Internauci ruszyli z gratulacjami i komplementowali kreację swojej idolki:

“Wyglądasz obłędnie 🔥🔥 🔥”

“Brawo !❤️👏 a suknia przepiękna👏🔥 ikona👏🔥”

“Przepiękna😍 od Zawsze Ciebie Uwielbiam❤️🙌🔥🔥🔥”

Nie da się ukryć, że w tym dniu Doda wyglądała obłędnie. Założyła małą czarną z cekinowym elementem na piersi. Szkoda tylko, że artysta nie mogła pochwalić się tak oszałamiającą stylizacją na żywo!

Źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz