Połącz się z nami

Doda przeżyła swój pierwszy raz z kobietą! „Nie żałuję tego doświadczenia”

Doda przeżyła swój pierwszy raz z kobietą!

Z życia gwiazd

Doda przeżyła swój pierwszy raz z kobietą! „Nie żałuję tego doświadczenia”

W sieci pojawiło się dziś wyznanie Dody, w którym odważnie wypowiedziała się na temat swojego pierwszego stosunku i innych intymnych spraw. To wyznanie kosztowało ją nie lada odwagę. Zobaczcie! Doda przeżyła swój pierwszy raz z kobietą!

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska to jedna z najpopularniejszych artystek w świecie polskiej muzyki. Jej kariera trwa już kilkanaście lat, a ona sama zajmuje stabilne miejsce w świecie show-biznesu.

Jak powszechnie wiadomo, Doda przeszła ogromną metamorfozę na przełomie lat i to nie tylko pod względem wizerunkowym. Dziś jest kobietą z pełną klasą, w której ciężko odnaleźć kontrowersyjną i bardzo ordynarną wokalistkę, którą kojarzymy z dawnych lat.

Każdy, kto choć trochę pamięta Dodę kilka dobrych lat wstecz doskonale kojarzy również jej odważne wypowiedzi. Artystka otwarcie mówiła o różnych sprawach, które przez większość były uważane za tabu. Dziś w sieci pojawił się stary wywiad piosenkarki, w którym zdradziła wiele, na temat swojego życia intymnego.

Doda przeżyła swój pierwszy raz z kobietą!

W wywiadzie tym został poruszony temat seksu, na który kiedyś artystka znacznie chętniej rozmawiała. Jak podaje „Super Express” Doda zdradziła wówczas, że swój pierwszy raz przeżyła z kobietą:

„Kobieta, która nie spróbowała seksu z kobietą, nie może się wypowiadać na temat seksu. Spróbowałam seksu z kobietą i było bardzo fajnie – wyznała Doda. – Ona była specyficzna i bardzo mnie podniecała. Nie działał na mnie kształt biustu ani to, że była piękna. Miała w sobie coś z faceta, ale była kobieca. Dobre połączenie. Nie żałuję tego doświadczenia. Przekonałam się też, że nigdy nie będę lesbijką”

Otwarcie opowiadała również na temat masturbacji, nie szczędząc czytelnikom nie lada intymnych smaczków:

„Uczyłam się seksu sama ze sobą. Jeśli kobieta nie potrafi dać sobie sama rozkoszy, to nie potrafi też dobrze nakierować mężczyzny. Facet – chociażby nie wiem jakim był kochankiem, Casanovą – po prostu nie da rady jej usatysfakcjonować”

Doda dodała również, że gardzi rutyną zarówno w życiu, jak i w łóżku. Choć lubi eksperymentować, uważa, że powinno zachować się w tym zdrowy umiar:

„Nienawidzę rutyny ani w życiu, ani w łóżku. W ogóle mi się nie chce kochać, jak mam ciągle robić to samo, w tej samej pozycji. W szukaniu doznań łatwo przekroczyć granicę i wtedy popadamy w śmieszność. Przebieranki tak, ale już kulka w buzi mnie nie bawi. Trzeba być ostrożnym w eksperymentach”

Doda przeżyła swój pierwszy raz z kobietą!

Artystka zdradziła również, co najbardziej ją kręci. Otwarcie przyznała wówczas, że lubiła oglądać filmy erotyczne:

Lubię słowa. Podnieca mnie męski, niski głos. Lubię mówić w trakcie seksu, nie kocham się w ciszy. Jeszcze działa na mnie zapach. Zdobywa się mnie przez ucho i przez nos. Lubię oglądać filmy erotyczne, pornograficzne, chętnie oglądam gazetki ze zdjęciami

Pamiętacie odważne wywiady Dody?

Zobaczcie również: Doda topless! Powraca stara Rabczewska?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry