Połącz się z nami

Doda odniosła się do alkoholowego wybryku Beaty Kozidrak. Jak skomentowała sprawę?

Doda i Beata Kozidrak

Z życia gwiazd

Doda odniosła się do alkoholowego wybryku Beaty Kozidrak. Jak skomentowała sprawę?

Nie milkną kolejne doniesienia związane z Beatą Kozidrak, która prowadziła samochód mając około 2 promili alkoholu we krwi. Do sprawy odniosła się również sama Doda, która skomentowała zaistniały incydent.

View this post on Instagram

A post shared by Beata Kozidrak (@beatakozidrak)

Beata Kozidrak prowadziła pojazd na „podwójnym gazie”

Informacja o wokalistce Bajm, która została zatrzymana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu wstrząsnęła niemalże całym krajem. Przypomnijmy, że w środę, około godziny 20:00, na rogu Al. Solidarności i ulicy Batorego doszło do zatrzymania Beaty Kozidrak. Przypadkowy kierowca widząc niepewną jazdę kobiety kierującej BMW wezwał służby, które zjawiły się na miejscu. Po badaniu trzeźwości okazało się, że Beata miała około 2 promili alkoholu we krwi. W związku z tym zatrzymano jej prawo jazdy. Następnego dnia artystka w asyście swojej córki zjawiła się na komisariacie policji.

Zobacz także: Świadkowie opowiedzieli o zatrzymaniu Beaty Kozidrak

W sieci wybuchła prawdziwa burza. Zarówno fani jak i zainteresowani sprawą wyczekiwali na oświadczenie samej Beaty. Dzień po incydencie na oficjalnym profilu Beaty pojawiły się przeprosiny, w których czytamy:

„Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa. Beata”

Oświadczenie Beaty Kozidrak

Doda skomentowała wybryk Beaty Kozidrak

Nie milkną komentarze w sprawie. O zdanie została również poproszona sama Doda, która w rozmowie z dziennikarzem serwisu Pomponik wyznała:

„Cieszmy się, że żadne życie nie ucierpiało. To jest najważniejsze. Ta sytuacja spowoduje zmianę u Beaty na lepsze. Czasem potrzeba drastycznych kroków, żeby coś się zmieniło” – powiedziała Doda.

W dalszej części rozmowy Dorota zwróciła uwagę na wymiar sprawiedliwości, który niekiedy próbuje się wybić na sprawach związanych z celebrytami. Doda zasugerowała, że bycie osobą publiczną niekoniecznie pomaga podczas spraw sądowych.

„W większości, niestety, wymiar sprawiedliwości czasami popisuje się na tych sławnych osobach, bo wie, ze to się rozniesie szerokich echem. Czasem mogą karierę na nas zrobić” – dodała.

Co myślicie o tej sprawie? Podzielacie zdanie Doroty?

źródło: pomponik.pl, Instagram Dody / Beaty Kozidrak

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry