Doda ostro ripostuje Radosława Majdana. Chodzi o scenę z “Dziewczyn z Dubaju”

19 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Kilka tygodni temu do kin w końcu trafił film Dody – Dziewczyny z Dubaju. Widzowie, którzy zdążyli obejrzeć głośną produkcję, doszukali się podobieństwa jednego z bohaterów do byłego męża Rabczewskiej- Radosława Majdana. Były piłkarz odniósł się do tych komentarzy i pokusił się o uszczypliwą uwagę w stronę Dody. Teraz artystka ostro ripostuje Majdana.

Z kim spotykała się Doda?

Doda to z całą pewnością jedna z najbardziej znanych i kontrowersyjnych artystek w Polsce. Piosenkarka od wielu lat rozwija swoją karierę i ma na koncie sporo zawodowych sukcesów. Nie da się ukryć, że rozpoznawalność Rabczewskiej sprawiła, że wiele osób z zaciekawieniem śledzi także jej barwne życie uczuciowe.

Prawie dwadzieścia lat temu Doda zaczęła spotykać się z Radosławem Majdanem, którego poznała podczas jednego z meczów. Niedługo później sportowiec oświadczył się ukochanej i para pobrała się w 2005 roku. Dwa lata później piosenkarka poinformowała, że ich związek się zakończył i zarzuciła publicznie mężowi niewierność.

Po pewnym czasie artystka zaczęła spotykać się z Adamem Darskim, liderem metalowego zespołu Behemoth, z który również była zaręczona, jednak tez związek także nie przetrwał. Kolejnymi partnerami Dody był Błażej Szychowski, a następnie Emil Haidar, jednak i te związki zakończyły się dosyć burzliwe. Wydawało się, że Doda w końcu odnalazła szczęście u boku Emila Stępnia, którego poślubiła w 2018 roku. Małżeństwo wokalistki i producenta filmowego trwało trzy lata. W listopadzie ubiegłego roku Doda poinformowała, że jest już po rozwodzie.

Doda dogryza Majdanowi

Nie da się ukryć, że relacja Dody z byłymi partnerami, a między innymi z pierwszym mężem, nie należy do wyjątkowo przyjaznych. Fani artystki już wielokrotnie byli świadkami publicznych zaczepek Rabczewskiej i Majdana.

Po premierze filmu Dziewczyny z Dubaju, którego Doda jest współproducentką, widzowie dopatrzyli się podobieństwa jednego z bohaterów do Radosława. Mowa o scenie, kiedy bohaterki filmy oglądają mecz, w którym gra piłkarz z dłuższymi włosami oraz z opaską na głowie. Fani Majdana z pewnością pamiętają, że podobną fryzurę miał niegdyś bramkarz. Następnie jedna z dziewczyn wyznaje, że ma za sobą historię miłosną ze wspomnianym z meczu sportowcem i na pamiątkę tego związku, zrobiła sobie nawet tatuaż.

Zobacz także: Doda pozbywa się tatuażu, który zrobiła dla Majdana.

Widzowie, którzy oglądali film, niejednokrotnie sugerowali, że postać ta wzorowana mogła być na Radosławie Majdanie. Obecny mąż Małgorzaty Rozenek w rozmowie z Party.pl odniósł się do tych komentarzy i dogryzł swojej byłej partnerce.

„Nie będę tego komentował. Tak samo tego, co wydarzyło się później, bo leżącego się nie kopie” – powiedział Majdan

Doda, która znana jest z ciętego języka, szybko odpowiedziała na uwagę byłego męża.

„O Jezu. Nawet jakby chciał, to by nie trafił” – powiedziała dla Party.pl

Doda i Majdan kiedyś
scena z: Radosław Majdan, Doda, Dorota Rabczewska SK: Sopot Festival 2005, fot. Palicki/AKPA

źródło: AKPA/Instagram Dody/Party.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz