Doda po raz kolejny WBIJA SZPILĘ Radosławowi Majdanowi! Co wspomina tym razem?

9 lipca 2019
Przez: : J.J

Burzliwy związek Doda i Radzia, choć dawno zakończony nadal jest na językach Polaków.
Radosław milczy i nie komentuje, natomiast Doda chętnie przypomina internautom słabe strony Majdana! Zobaczcie!

W zeszłym miesiącu informowaliśmy Was o tym, że Doda przeżywa katusze przez stare decyzje! Zdecydowała się “wyrzucić” swojego byłego męża na stałe ze swojego życia.
Usunięcie starego tatuażu przypomniało Dorocie o starych czasach, kiedy jak się okazuje wcale nie była tak szczęśliwa, jak mogłoby się wydawać!

Zobacz także: Doda przeżywa KATUSZE! Wszystko przez BŁĘDY z młodości!

Tym razem Doda posunęła się jeszcze dalej. Przy okazji sprośnej wiadomości od fana, który zbyt dosadnie “komplementował” jej biust postanowiła kolejny raz wbić szpilę Radziowi!
Fan gwiazdy jak się okazało (ze śledztwa Dody!) jest żonaty. To przypomniało Dorocie stare dzieje i przyczyniło się do tego, że Rabczewska postanowiła szczerze wypowiedzieć się, co myśli na temat zdrad, za pomocą swojego Instastory:

“Mam krytyczny stosunek do mężczyzn, którzy zdradzają, wręcz pogardliwy. Być może dlatego, że sama to przeżyłam na własnej skórze i wiem, jak bardzo cierpiałam z tego powodu, wiem, jak to mnie zmieniło. Zaczyna się niewinnie. Twoja narzeczona leży obok, oglądacie telewizję, a ty ciśniesz wiadomości zboczone do laski, która ci się podoba. Będę to piętnować.”

Doda oficjalnie o zdradach Majdana

Choć od małżeństwa Majdana i Dody minęło 11 lat Dorota nadal pamięta jakie krzywdy wyrządził jej, były mąż!
Ich związek na pierwszy rzut oka wydawał się idealny, a para kochała się do granic możliwości, jednak dopiero po latach wychodzi jakie cierpienia musiała przeżywać kobieta.
Okazuje się bowiem, że Radosław zawsze miał słabość do innych kobiet i nie raz posunął się do zdrady:

“Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele, wiele lat później. Gdyby któraś z koleżanek wyświadczyła mi tę przysługę i powiedziała mi o tym, zaoszczędziłabym dużo czasu, nerwów i zdrowia. Tak że panowie – chcecie pisać, chcecie podrywać dziewczyny i umawiać się? Have fun! Ale nie z narzeczonymi i żonami u boku.”

Wiedzieliście o tym, że Radosław Majdan miał aż taki problem z wiernością? Ciekawe co na to jego obecna żona Małgorzata Rozenek !

Źródło: Instagram dodaqueen / YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej