Doda skomentowała konflikt Kaźmierskiej i Edzi. Nawiązała do…Górniak!

14 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Medialny konflikt między Dagmarą Kaźmierską, a Edytą Nowak przybiera na sile. Byłe najlepsze przyjaciółki, dziś wbijają sobie medialne szpile, którym przygląda się cała Polska. W obronie królowej życia postanowiła stanąć sama Doda. Zobaczcie, co przyznała!

Konflikt Kaźmierskiej i Edzi

Dagmara Kaźmierska stanęła w obliczu publicznej krytyki ze strony byłej przyjaciółki Edyty Nowak, po ostatnim odcinku programu “Tańca z Gwiazdami 14”. Pomimo że niektórzy widzowie twierdzą, że technicznie nie dorównuje innym uczestnikom, została wybrana przez publiczność do kontynuowania swojej przygody w programie. Decyzja ta wzbudziła wiele kontrowersji zarówno wśród fanów, jak i innych uczestników show, którzy uważają, że eliminacja Aleksa Mackiewicza była niesprawiedliwa.

Dagmara zdaje sobie sprawę z tego, że może nie być tak zaawansowana technicznie jak inni, jednak w tańcu towarzyszy jej duża radość, co jest dla niej formą terapii po poważnym wypadku samochodowym, który poważnie uszkodził jej nogi. Wraz z partnerem tanecznym, Marcinem Hakielem, dostarcza ogromną dawkę rozrywki zarówno dla widzów przed telewizorami, jak i dla publiczności zgromadzonej w studiu.

Mimo że ich wysiłki nie zawsze spotykają się z uznaniem jury, wsparcie fanów pozwala im przechodzić do kolejnych etapów programu. Niestety, nie wszyscy patrzą na sukcesy Dagmary przychylnym okiem. Jej była przyjaciółka, Edyta Nowak, ostro skrytykowała ją publicznie w mediach społecznościowych, sugerując, że Dagmara nie potrafi w ogóle tańczyć i powinna dawno zostać wyeliminowana z programu.

“Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska miażdży Edzię! Konflikt byłych przyjaciółek przybiera na sile!

Doda staje w obronie Kaźmierskiej

W porównaniu do Edzi, łaskawszym okiem na tańce Kaźmierskiej spojrzała sama Doda.

“Co Wy tak gadacie na tą Dagmarę. No ładnie dziewczyna tańczy. O, jak zawija” – skomentowała.

Dziennikarz portalu Pomponik, zwrócił się do Dody, pytając artystkę, co uważa o hejcie na Dagmarę Kaźmierską i niepochlebnych opiniach widzów i internautów, którzy uważają, że już dawno powinna opuścić program, ponieważ jak twierdzą, nie potrafi tańczyć:

“To jest oczywiste, że tu robimy biznes na show. Więc wielokrotnie w historii “Tańca z Gwiazdami” wielu ludzi, którzy tańczyli pokracznie dochodzili do finału, oczywiście nie zwyciężali tego, ale nie można zabierać tego co najważniejsze w tym programie, czyli impulsu SMS-owego od ludzi, od tego, że coś im się podoba, że mają uśmiech na twarzy, że sprawa im to radość.”

Doda została również zapytana o konflikt Kaźmierskiej i Nowak – czyli byłych przyjaciółek z programu “Królowa życia”. Artystka krótko, ale niezwykle dosadnie odpowiedział, stając po stronie Dagmary:

“Znam ten ból jeżeli chodzi o imię…” – nawiązując do jej długoletniego konfliktu z Edytą Górniak.

Źródło: Instagram, TikTok

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej