Połącz się z nami

Doda w bikini pokazała formę życia! WOW, co za ciało!

Doda

Moda i uroda

Doda w bikini pokazała formę życia! WOW, co za ciało!

Dorota Rabczewska na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem w bikini i przy okazji, jak sama zaznaczyła w jego opisie zaprezentowała swoim obserwatorom formę życia. Trzeba przyznać, że figura piosenkarki robi wrażenie, a efekty treningów są widoczne gołym okiem! Zobaczcie, jak wygląda Doda! Doda w bikini pokazała formę życia!

Piosenkarka należy do grona tych gwiazd, które bardzo aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych. Dzięki temu może pochwalić się ogromną liczbą obserwatorów, bo jest ich na samym Instagramie artystki aż 846 tysięcy, a ta liczba z dnia na dzień rośnie. To właśnie tam fani piosenkarki mogą zobaczyć, co aktualnie słychać u ich idolki. Dorota bardzo często pokazuje tam zdjęcia ze swojego życia, jak i chętnie udziela się na wiele społecznych tematów.

Chyba każdy w naszym kraju zgodzi się z tym, że Dorota posiada jedną z najseksowniejszych figur w polskim show-biznesie. Od zawsze chętnie eksponowała swoje kształty. Trzeba również zauważyć, że znacznie zmieniła swój styl. Z „kiczowatej” blondynki, która kiedyś uwielbiała wszystko, co wyzywające, stała się kobietą z klasą, która na co dzień zachwyca swoją naturalnością.

Teraz na swoim profilu pokazała zdjęcie w kusym bikini! Zobaczcie!

Doda w bikini pokazała formę życia!

Dorota doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Na najnowszym zdjęciu wokalistka zaprezentowała swoim obserwatorom efekty treningów, jednak trzeba dodać, że od zawsze była posiadaczką zgrabnej sylwetki. Jak zaznaczyła w opisie zdjęcia, to właśnie teraz może pochwalić się perfekcyjną formą swojego ciała:

„Forma życia 🤷🏼‍♀️😁”

Internauci od razu zaczęli komentować zdjęcie Rabczewskiej, a w komentarzach czytamy niemal same pochwały, co nas wcale nie dziwi:

„Idealna figura ❤️”

„Dla mnie byłaś zawsze piękna ❤️👏”

„Matko😍 perfekcyjna 💚”

„Fajna dżaga 😎 „

Musimy przyznać, że powyższym zdjęciem Doda może wprowadzić niejedną kobietę w kompleksy. Niemniej jednak jesteśmy pod wrażeniem jej życiowej formy.

A Wam, jak podoba się Doda w swojej życiowej formie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry