Doda w mocno wyciętym stroju odsłoniła biust i pośladki. Pokazała umięśnione ciało i podniosła temperaturę na Instagramie!

26 listopada 2022
Przez: : M.S.

Doda dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Od jakiegoś czasu artystka może pochwalić się rewelacyjnie wyrzeźbionym ciałem. Tym razem piosenkarka pokazała się w bardzo wyciętym kostiumie odsłaniając kawałek biustu i pośladki. Z pewnością męska część jej obserwatorów długo nie będzie mogła zapomnieć tego widoku!

Figura Dody

Doda to jedna z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych piosenkarek w polskim show-biznesie. Swoją popularność zdobyła dzięki udziałowi w reality-show, po którym jej kariera nabrała tempa. Ponadto Rabczewska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie dzieli się ze swoimi fanami momentami ze swojego życia. Ku uciesze fanów, Doda często publikuje tam zdjęcia, na których chwali się swoją nienaganną figurą.

Nie da się ukryć, że obecnie piosenkarka może pochwalić się zjawiskową, wysportowaną sylwetką. Obserwatorzy profilu Dody nie kryją podziwu jej wspaniałą figurą.

Artystka niejednokrotnie zaznaczała, że bardzo dba o swoje zdrowie i kondycję. Wyznała, że od ponad 15 lat nie je cukru, a od 6 nabiału.

“Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię” 

Piosenkarka z satysfakcją mówi, że mimo 38 lat , ona może pochwalić się ciałem dwudziestolatki:

“Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki. Ale nie wystarczyłyby mi same geny po ojcu sportowcu! Ruch dwa razy w tygodniu, dyscyplina, higieniczny tryb i DIETA, która jest moim stylem życia, dała mi ten efekt.”

Doda pokazała jędrne pośladki!

Aktualnie Dorota przebywa na egzotycznych wakacjach wraz ze swoim obecnym partnerem Dariuszem Pachutem. Para w końcu przestała się ukrywać i w końcu może publicznie chwalić się swoim uczuciem.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest nowy partner Dody?

Piosenkarka zamieściła na swoim Instagramie gorące zdjęcia i filmiki, na których pozuje w mocno wyciętym stroju odsłaniającym kawałek jej biustu oraz jędrne pośladki. Niewątpliwie najnowszy materiał podniósł temperaturę na Instagramie.

Doda dobrze wie, jak rozgrzać męską część swoich obserwatorów, którzy nie szczędzili jej pochlebnych słów na temat jej znakomitej figury.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Piosenkarka zamieściła na swoim Instastories gorące filmiki, na których poddaje się ćwiczeniom i prezentuje swoje walory.

Doda w mocno wyciętym stroju odsłoniła biust i pośladki
Doda w mocno wyciętym stroju odsłoniła biust i pośladki

Nie da się ukryć, że filmiki podniosą ciśnienie niejednemu mężczyźnie!

Źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej