Połącz się z nami

Doda wraca na scenę i to w wielkim stylu. Zaśpiewa w Sylwestra!

doda wraca na scenę

News

Doda wraca na scenę i to w wielkim stylu. Zaśpiewa w Sylwestra!

Chociaż plotki o tym, że Rabczewska po przerwie wystąpi na jednym z koncertów żegnających stary rok, pojawiły się jakiś czas temu, teraz sama artystka zdradziła szczegóły. Doda wraca na scenę.

Na początku lutego Dorota ogłosiła, że po wielu latach ciągłej pracy i koncertowania chwilowo zawiesza karierę. Jak się okazuje, fani piosenkarki już niedługo ponownie będą mogli zobaczyć i usłyszeć Dodę na scenie.

Doda to bez wątpienia jedna z najbardziej barwnych polskich artystek. Rabczewska od wielu lat szturmem pobija polski show-biznes i scenę muzyczną. Poza karierą wiele osób z zaciekawieniem przygląda się także jej życiu prywatnemu.

Na początku lutego ku ogromnemu rozczarowaniu swoich fanów, piosenkarka przekazała zaskakującą nowinę o zawieszeniu kariery.

„Zawieszam karierę! Pierwszy raz od 20 lat nie wyjadę w sezonie w trasę koncertową” – mówiła w „Party”

Powodów, dla których Rabczewska postanowiła chwilowo przerwać karierę sceniczną, było wiele. Artystka, która od lat koncertowała, postanowiła odpocząć, więcej podróżować i co więcej, skupić się na produkcji filmów. Przypominamy, że już niebawem do kin trafi najnowszy film produkcji Rabczewskiej i jej męża Emila Stępnia „Dziewczyny z Dubaju”.

„Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić. Pracuję od 13. roku życia, a koncertuję non stop od 20 lat”

Doda wraca na scenę

Wielu fanów Dody z utęsknieniem czekało na chwilę, kiedy wokalistka zdecyduje się wrócić na scenę. Jak się okazuje, już niebawem tak się właśnie stanie. Doda zdradziła, że wystąpi na jednym z koncertów sylwestrowych. Mimo iż w związku z pandemią koncerty organizowane będą w nieco innym formacie, na scenie Polsatu nie zabraknie największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, w tym także Dody.

„Również nie możecie się doczekać ?” – zapytała Doda swoich obserwatorów

Nic dziwnego, że fani nie ukrywali swojego zadowolenia, że po wielu miesiącach przerwy ponownie zobaczą Dodę na scenie.

„Chyba bardziej na nic nie czekałam w życiu”

„Nie ma opcji, bym nie oglądała. Twój pierwszy występ po prawie roku przerwy. Wszyscy muszą to oglądać.”

Wy także nie możecie się doczekać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry