Połącz się z nami

Doda wygrała ze stacją TVN! Proces trwał od 2013 roku!

News

Doda wygrała ze stacją TVN! Proces trwał od 2013 roku!

Doda wygrała proces ze stacją TVN! Piosenkarka pochwaliła się na swoim Instagramie tym, że wygrała batalię sądową ze stacją! Ma dostać oficjalnie przeprosiny i zadośćuczynienie, które nie należy do najmniejszych! Zobaczcie!

Dorota Rabczewska od zawsze uchodziła za jedną z tych gwiazd, które nie bały się udowadniać, że mają rację. To nie pierwszy raz, kiedy udowodniła wszystkim, że o swoje trzeba walczyć. I tak też się stało tym razem.

Od 2013 roku trwała rozprawa sądowa Dody przeciwko stacji TVN. Piosenkarka pozwała stację o to, że w programie „Na językach” doktor Andrzej Sankowski stwierdził, że wokalistka ma zoperowany nos.

Najwidoczniej ta uwaga mocno dotknęła Dorotę, która od zawsze powtarzała, że chirurg plastyczny nigdy nie ingerował w wygląd jej nosa. Postanowiła wyjaśnić słowa doktora w sądzie i jak się okazuje, nie miał on racji!

Doda wygrała proces ze stacją TVN!

Na Doroty profilu w mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie, w którym czytamy, że:

„Sąd Okręgowy rozpoznający sprawę o naruszenie dóbr osobistych uznał, iż wypowiedź doktora Sankowskiego w programie „Na językach” naruszała dobra osobiste Doroty Rabczewskiej w konsekwencji zobowiązał pozwanego do zamieszczenia oświadczenia i przeprosin w stacji TVN o godzinie 22 (czas emisji niewyświetlanego już programu „na językach”)”.

Okazuje się, że Dorota w tym pojedynku ma dostać zadośćuczynienie w kwocie 25 tysięcy złotych. Niemniej jednak, kwota 5 tysięcy złotych, którą stacja TVN ma wypłacić na cele społeczne nie jest zbytnio wysoka, a jak możemy się domyślać możliwości stacji są dużo większe!

„Ponadto Sąd zasądził tytułem zadośćuczynienia na rzecz powódki kwotę 25 tysięcy złotych oraz dodatkowe 5 tysięcy zł na cel społeczny. Sąd wydając wyrok bazował między innymi na opinii biegłego, który stwierdził, iż wbrew twierdzeniom pozwanego – Dorota Rabczewska nigdy nie miała operowanego nosa, ani żadnej innej części twarzy”.

Poniżej możecie zobaczyć oświadczenie, które pokazała Doda w mediach społecznościowych. Wpis podpisała jedynie słowem „Dziękuje ???”!

View this post on Instagram

Dziękuje ???

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Bez wątpienia Doda jest zadowolona z takiego przebiegu sprawy. Teraz już nikt nie zarzuci jej, że cokolwiek robiła sobie z twarzą.

Profil Dody w mediach społecznościowych znajdziecie TUTAJ!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry