Połącz się z nami

Doda wypina pośladki na motocyklu! Te ujęcia rozgrzeją niejednego mężczyznę!

Doda

News

Doda wypina pośladki na motocyklu! Te ujęcia rozgrzeją niejednego mężczyznę!

Dorota Rabczewska bez wątpienia jest posiadaczką jednej z najlepszych figur w świecie polskiego show-biznesu. Chętnie potwierdza to dodając zdjęcia, które eksponują jej kobiece wdzięki. Zobaczcie kolejne, które udostępniła na swoim profilu w mediach społecznościowych! Doda wypina pośladki na motocyklu! 

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska od lat zajmuje stabilne miejsce w świecie show-biznesu. Swoją aktywność zawodową rozpoczęła w roku 1998, a na swoim koncie ma wiele hitów, które zna każdy z nas. Niekwestionowanie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek w naszym kraju.

Wielkim zaskoczeniem okazało się kiedy media obiegła informacja, że na 36 urodziny Doda zamierza zrobić sobie prezent i zawiesza chwilowo karierę muzyczną:

„Zawieszam karierę! Pierwszy raz od 20 lat nie wyjadę w sezonie w trasę koncertową” – komentowała. TUTAJ możecie przeczytać więcej na ten temat!

Obecnie wraz z mężem zajęła się produkcją filmu, na który czeka wielu ludzi, a który pojawi się w polskich kinach już w następnym roku. Mowa oczywiście o „Dziewczynach z Dubaju”.

Doda pomimo natłoku obowiązków związanych z kręceniem filmu wciąż jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Na swoim Instagramie (który obserwuje ponad 930 tysięcy fanów) pokazuje nie tylko swoje codzienne życie, dalekie wyjazdy, czy szczegóły dotyczące filmu, ale i eksponuje swoją świetną figurą.

Doda wypina pośladki na motocyklu!

Nie od dziś wiadomo, że piosenkarka jest posiadaczką szczupłej sylwetki, która z kobiecymi krągłościami robi niemałe wrażenie na internautach. Doda dodatkowo doskonale wie, jak podkreślić swoje wdzięki dobrze dobranymi stylizacjami.

Do zbioru zdjęć, które eksponują seksowną sylwetkę Dody dołączyły kolejne, gorące ujęcia. Tym razem artystka wypina swoje okrągłe pośladki na motocyklu, w niezwykle wyciętych szortach. Artystka po raz kolejny udowodniła, że jest posiadaczką wspaniałych krągłości, które bez wątpienia rozgrzeją niejednego mężczyznę do czerwoności. Zobaczcie tylko, jak najnowsze fotografie Dody komentują internauci:

„Konkret🔥🔥🔥😁💜”

„Kobieta rakieta🔥🔥🔥 apel do wszystkich zazdrosnic- nie hejtujcie,to nic Wam nie da😂😂😂”

„”That ass…! 🔥🔥 No po prostu królowa! 👑💖”

„Tak trzeba żyć 💜💜💜💜💜 QUEEN 🔥😍”

„Z drogi.. leci Królowa na koniach 🤭💐❤

„🔥👑 Dzaga!!”

Źródło:
https://www.instagram.com/p/CGFmn2Eh7Zt/
Źródło:
https://www.instagram.com/p/CGFmn2Eh7Zt/
Źródło:
https://www.instagram.com/p/CGFmn2Eh7Zt/
Źródło:
https://www.instagram.com/p/CGFmn2Eh7Zt/

A Wam, jak podobają się najnowsze ujęcia Dody? Rozgrzał Was ten widok?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry