Połącz się z nami

Doda wysmarowana błotem zabawia się z mężem! Zobacz zdjęcia!

News

Doda wysmarowana błotem zabawia się z mężem! Zobacz zdjęcia!

Królowa pokazała zdjęcia z wakacji, na których świętowała z mężem swoją rocznicę ślubu! Trzeba przyznać, że niestandardowo spędzają ten czas!

35- letnia Doda wybrała się ze swoim mężem Emilem na wakacje nad Morze Martwe, gdzie świętowali wspólnie swoją pierwszą rocznicę ślubu.  Małżeństwo postanowiło trochę zaszaleć i wysmarowali się błotem z Morza Martwego od stóp do głów. Zdjęcia pokazują, że mieli z tego niezłą frajdę.

Doda wielokrotnie mówiła, że drugie małżeństwo jest zupełnie inne od pierwszego, że drugi ślub całkowicie odmienił jej życie. Mąż Emil nauczył ją spokoju i najważniejszej zasady, że w życiu trzeba cieszyć się każdą chwilą.

Dorota do niedawna wypowiadała się na temat autorów Biblii, że: „napruci winem i upaleni jakimiś ziołami”, natomiast dzięki swojemu obecnemu mężowi przeżyła wspaniałe nawrócenie.

Wyjazd do Jordanii to pomysł Dody, jak się później okazało, to w planach była Jerozolima, ale Dorota  pomyliła się w rezerwacji hotelu.

Doda dokładnie zrelacjonowała cały pobyt nad Morzem Martwym na swoim profilu na Istagramie. Zachwyciło ją morze, które samo unosi ciało na powierzchni wody. Ale i tak największą frajdę sprawiła im kąpiel w błocie, która podobno ma właściwości odmładzające i lecznicze.

Po relaksacyjnej kąpieli w błocie Dorota wraz z mężem Emilem udała się na romantyczną kolację we dwoje, na którą wystroiła się w piękną lawendową sukienkę , której autorką jest Patrycja Kujawa.

Jak Wam się podoba pomysł Dody na spędzenie pierwszej rocznicy ślubu? Nam bardzo!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry