„Taniec z Gwiazdami 12″: Pociągająca stylizacja Dody! Wyglądała jak milion dolarów!

26 października 2021
Przez: : K.M.

Wszyscy widzowie poznali w końcu kolejnych zwycięzców hitowego programu Taniec z Gwiazdami. Do finału dwunastej edycji dostała się Kajra z Rafałem Maserakiem oraz Piotr Mróz i Hania Żudziewicz. Oczy wszystkich były zwrócone nie tylko na finalistów, ale również na Dorotę Rabczewską. Doda jak zwykle wypadła zjawiskowo. Musicie to zobaczyć!

Informacje na temat programu

Taniec z Gwiazdami to jeden z najlepszych i najpopularniejszych programów tanecznych w Polsce. W show udział biorą znani celebryci, którym towarzyszą profesjonalni tancerze. Ich występy oceniają: Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny, a gospodarzami obecnej edycji są: Izabela Janachowska, Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Nagrodą dla zwycięzców jest statuetka Kryształowej Kuli i czek o wartości 100 tysięcy dla gwiazdy, a dla trenera – 50 tysięcy złotych.

Zobacz także: Najlepsze stylizacje Pauliny Sykut-Jeżyny i Izabeli Janachowskiej w 12 edycji

Kto zdobył Kryształową Kulę?

W finale 12-tej edycji zmierzyli się Magdalena „Kajra” Kajrowicz-Zapała tańcząca z Rafałem Maserakiem i Piotr Mróz, któremu partnerowała Hanna Żudziewicz. Obie pary świetnie spisywały się w poprzednich odcinkach i zdobyły wielkie uznanie fanów. Umiejętności i zaangażowanie obu duetów sprawiły, że był to niesamowity finał. Decyzją widzów miejsce pierwsze należało się Piotrowi i Hannie i to oni dołączyli do grona wielkich zwycięzców.

Doda podczas finału

Doda wystąpiła jako ostatnia gwiazda podczas finału 12 edycji Tańca z Gwiazdami. Piosenkarka wykonała jeden ze swoich najnowszych singli – Don’t wanna hide. Dorota miała na sobie welurowy kombinezon z długimi rękawami w kolorze intensywnej czerwieni. Dołączony miała do niego płaszcz wykonany z tej samej struktury oraz buty na wysokiej szpilce w tym samym kolorze. Uwagę zwróciło również uczesanie Doroty. Artystka miała bardzo długiego doczepianego kucyka.

Doda
Stylizacja Dody w Tańcu z Gwiazdami
Doda
Występ Dody w Tańcu z Gwiazdami

Jak podobała się Wam stylizacja i występ Dody?

Źródło: Instagram Taniec z gwiazdami, Doroty Dody Rabczewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej